Diğer [Ücretsiz] Udemy Kısa Süreliğine Ücretsiz Kurslar (12 Ocak)

Dümdüz

Megapat
Makaleler
53
Yer
İstanbul
Herkese selamlar.

Canım sıkıldı, bir şeylerle uğraşasım geldi; ben de oturdum ücretli olup, kısa süreliğine ücretsiz olan Udemy kurslarını derledim. Bir kez alıyorsunuz, sizde kalıyor. Kampanya süreleri ortalama 1-2 gün.

Internet sitesi yapmak için gerekli olan temel teknolojiler html ve css eğitim videosu.

C dili için başlangıç.

21. yy insanının sahip olması gereken EN ÖNEMLİ nitelikleri öğreneceksiniz.

Başarmak: Zamanı kullanın

Bu kurs, HIPAA kapsamındaki çeşitli kuralları ve buna nasıl uyacağınızı anlamanıza yardımcı olur.

(Arama Motoru Optimizasyonu) Arama Motoru Optimizasyonu ile Google aramada en üst noktaya nasıl ulaşılacağına dair SEO faktörleri.

Ön Uç Web Geliştirmeyi Öğrenin: Hızlıca Uzmanlaşın HTML5, CSS3, JS, Bootstrap: Sıfırdan Bir Proje

CreateStudio kolay 2D çizgi film karakteri animasyonu ve video üretimi: şablonlar, doodle videoları, metinden konuşmaya ve daha fazlası.

Photoshop'taki tüm Araçları Öğrenirken Fotoğrafları Nasıl Düzenleyeceğinizi Öğrenin ve ardından 3 Eğlenceli Projeyle Kursu Tamamlayın

Görünümde eksiksiz bir Plane Shooter oyunu oluşturarak Android Studio ve Java ile Android Oyun Geliştirmeyi öğrenin

Teknik SEO, Pagespeed SEO, Backlinks SEO, Anahtar Kelime Araştırma SEO, Link Oluşturma, WordPress SEO ile Google'da sıralayın

Üretken alışkanlıkları güçlendirerek hedeflerinizi etkili bir şekilde belirlemek ve bunlara ulaşmak için zaman yönetimi kesmelerine yönelik nihai kılavuz

Hackerların Güvenlik Uzmanları, Etik Hacking, Kali 2020, Siber Güvenlik Gibi Sisteminizi Nasıl Düşündüğünü, Hacklediğini ve Güvenceye Aldığını Öğrenin.

A perfect guide towards learning about the Dark Web, Deep Web, Cryptocurrencies, Anonymity & Security

Dünyanın en hızlı büyüyen teknolojisi hakkında bilgi edinin

Yeni Başlayanlar için Siber Güvenlik ve Etik hackleme Rehberi: 2021

Acemiden Uzman Python And Flask'a Temellerden başlayın ve kendi uygulamalarınızı ve oyunlarınızı oluşturmaya kadar ilerleyin

Python Yeni Başlayanlar İçin Python Kursu Tamamlayın.Python'u Başlangıçtan İleri Seviyeye Öğrenin

Scrum Master Sertifikasyonu ve Çevik Scrum Proje Yönetimi için gerekli Scrum konseptlerinde ustalaşın

HTML5, CSS3, Bootstrap, jQuery ve duyarlı web geliştirmede uzmanlaşın

Python-python işlevleri-python temel uygulamalarında nasıl programlanacağını öğrenin - python ipuçları ve püf noktaları - Diğer Python özellikleri

60+ Dünya Seyahat İpuçları: Ucuz Seyahat. Uçma korkusu. Seyahat Motivasyonu ve Güvenliği. Müzakere. Yurtdışında Sosyal Başarı.

Son düzenleme:
Herkese selamlar.

Canım sıkıldı, bir şeylerle uğraşasım geldi; ben de oturdum ücretli olup, kısa süreliğine ücretsiz olan Udemy kurslarını derledim. Bir kez alıyorsunuz, sizde kalıyor. Kampanya süreleri ortalama 1-2 gün.

Internet sitesi yapmak için gerekli olan temel teknolojiler HTML ve CSS eğitim videosu.

C dili için başlangıç.

21. yy insanının sahip olması gereken en önemli nitelikleri öğreneceksiniz.

Örneklerle birlikte Excel pivottable'larının nasıl kullanılacağına dair adım adım anlaşılması kolay kılavuz.

Başarmak: Zamanı kullanın.

Bu kurs, hıpaa kapsamındaki çeşitli kuralları ve buna nasıl uyacağınızı anlamanıza yardımcı olur.

(Arama motoru optimizasyonu) arama motoru optimizasyonu ile Google aramada en üst noktaya nasıl ulaşılacağına dair SEO faktörleri.

Ön uç web geliştirmeyi öğrenin: Hızlıca uzmanlaşın HTML5, CSS3, js, bootstrap: Sıfırdan bir proje.

Createstudio kolay 2D çizgi film karakteri animasyonu ve video üretimi: Şablonlar, doodle videoları, metinden konuşmaya ve daha fazlası.

Photoshop'taki tüm araçları öğrenirken fotoğrafları nasıl düzenleyeceğinizi öğrenin ve ardından 3 eğlenceli projeyle kursu tamamlayın.

Görünümde eksiksiz bir plane shooter oyunu oluşturarak Android Studio ve Java ile Android oyun geliştirmeyi öğrenin.

Teknik SEO, pagespeed SEO, backlinks SEO, anahtar kelime araştırma SEO, link oluşturma, WordPress SEO ile Google'da sıralayın.

Üretken alışkanlıkları güçlendirerek hedeflerinizi etkili bir şekilde belirlemek ve bunlara ulaşmak için zaman yönetimi kesmelerine yönelik nihai kılavuz.

Hackerların güvenlik uzmanları, etik hacking, Kali 2020, siber güvenlik gibi sisteminizi nasıl düşündüğünü, hacklediğini ve güvenceye aldığını öğrenin.

A perfect GUI'de towards learning about the Dark web, Deep web, Cryptocurrencies, anonymity & Security.

Dünyanın en hızlı büyüyen teknolojisi hakkında bilgi edinin.

Yeni başlayanlar için siber güvenlik ve etik hackleme rehberi: 2021.

Acemiden uzman Python and Flask'a temellerden başlayın ve kendi uygulamalarınızı ve oyunlarınızı oluşturmaya kadar ilerleyin.

Python yeni başlayanlar için Python kursu tamamlayın. Python'u başlangıçtan ileri seviyeye öğrenin.

Scrum Master sertifikasyonu ve çevik scrum proje yönetimi için gerekli scrum konseptlerinde ustalaşın.

HTML5, CSS3, bootstrap, jquery ve duyarlı web geliştirmede uzmanlaşın.

Python-python işlevleri-python temel uygulamalarında nasıl programlanacağını öğrenin - Python ipuçları ve püf noktaları - diğer Python özellikleri.

60+ dünya seyahat ipuçları: Ucuz seyahat. Uçma korkusu. Seyahat motivasyonu ve güvenliği. Müzakere. Yurtdışında sosyal başarı.

Python dersleri iyi olmuş. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı