Ücretsiz ve İnternet İstemeyen Oyun Tavsiyesi

SeniorKiNG

Hectopat
Dayımın bilgisayarına konu başlığında da belirttiğim gibi tamamen ücretsiz ve internet istemeyen güzel oyunlar arıyorum.
Sistem gereksinimi hiç önemli değil 4K oyunları bile full ayarlarda rahat oynatıyor (Monitörde 4K destekli).
İnternetten rahatça indirebileceğim ücretsiz kaliteli beğendiğiniz oyun var ise yardımcı olursanız sevinirim.
Şu an yüklü olan oyunları ekte belirttim.
Şimdiden teşekkür ederim.
İyi günler.

370029

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ki internet gerektiren deseydiniz Pubg Mobile önerirdim. Emülatör yardımı ile oynayabiliyorsunuz.
Ayrıca sisteminizde söylediğiniz kadarıyla iyi.
Yüksek grafikli ücretsiz ve internetsiz oyun biraz saçma geliyor.
Bence ücretli oyun almanız daha mantıklı.
Bir çok ücretli oyun parasını hak ediyor.

Eğer ki internet gerektiren deseydiniz Pubg Mobile önerirdim. Emülatör yardımı ile oynayabiliyorsunuz.
Ayrıca sisteminizde söylediğiniz kadarıyla iyi.
Yüksek grafikli ücretsiz ve internetsiz oyun biraz saçma geliyor.
Bence ücretli oyun almanız daha mantıklı.
Bir çok ücretli oyun parasını hak ediyor.

Biliyorum bende parayı sonuna kadar hak ediyorlar ama dayımın bilgisayarı olunca o oyunlara ücret ödemek istemiyor. O yü*zden internetten indirebildiğim kadarıyla yetiniyor.

Dayımın bilgisayarına konu başlığında da belirttiğim gibi tamamen ücretsiz ve internet istemeyen güzel oyunlar arıyorum.
Sistem gereksinimi hiç önemli değil 4K oyunları bile full ayarlarda rahat oynatıyor (Monitörde 4K destekli).
İnternetten rahatça indirebileceğim ücretsiz kaliteli beğendiğiniz oyun var ise yardımcı olursanız sevinirim.
Şu an yüklü olan oyunları ekte belirttim.
Şimdiden teşekkür ederim.
İyi günler.

Eki Görüntüle 370029
Ücretsiz değil ama M&B Warband herkesin oynaması gereken bir oyun.
Kendi sitesinde 120 lira ama.
n11 de dvd olarak 17 tl ye satılıyor

Biliyorum bende parayı sonuna kadar hak ediyorlar ama dayımın bilgisayarı olunca o oyunlara ücret ödemek istemiyor. O yü*zden internetten indirebildiğim kadarıyla yetiniyor.
Kaliteli istiyorsa korsan bulacak veya ücretsiz kalitesiz oyunları oynayacak.
Ama biz Technopat olarak korsana karşıyız. :)

Kaliteli istiyorsa korsan bulacak veya ücretsiz kalitesiz oyunları oynayacak.
Ama biz Technopat olarak korsana karşıyız. :)

Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Ücretsiz değil ama M&B Warband herkesin oynaması gereken bir oyun.
Kendi sitesinde 120 lira ama.
n11 de dvd olarak 17 tl ye satılıyor

Teşekkürler inceleyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı