Ücretsiz Warhammer: End times - Vermintide Steam keyi

Merhabalar üstte belirttiğim oyun fanaticalde ücretsiz Steam key dağıtılıyor. Çok kolay bir şekilde alabilirsiniz, iyi akşamlar.

5 dolar yatırmamız gerekmeseydi güzeldi. Bu Warhammer' in da neredeyse bütün oyunları ücretsiz verildi.
Birisi bunun çekilişini yapsa iyi olur.

Son düzenleme:
Son düzenleyen: Moderatör:
Steam hesabınızı bağlamanızı önermiyorum. Oyun zaten 4, 90₺ şu an, hesabınızı riske atmaya değmez bu yüzden.

1637825656257.png

Ya lütfen bilip bilmeden konuşma insanların kafasını bulandırma yıllardır Steam kullanıyorum Humble Bundle, fanatical, Green Man Gaming bu sitelerden onlarca alışverişim oldu Steam listemde ekli 500 600 level adamların hepsinin hesapları bağlı bu sitelere ayrıca oyun ücretsiz verilirken 49 tlydi indirimlerden dolayı 5 TL'ye düştü konu daha önce açıldı.

Hesap ayarlarından bağlantıyı kaldırabiliyorsun.
O iş öyle değil. Sen siteye girerken hesap bilgilerini girdiğin zaman onları normalde görmemeleri gerekiyor fakat görebiliyorlar. Böyle bir kez hesabım çalındı. Bilgilerimi yazdım ve 15 saniye sonra hesap gitti. He bir şey olmadı tabii ki aldım geri fakat başka bir sorun oldu...
öföföff.png

O iş öyle değil. Sen siteye girerken hesap bilgilerini girdiğin zaman onları normalde görmemeleri gerekiyor fakat görebiliyorlar. Böyle bir kez hesabım çalındı. Bilgilerimi yazdım ve 15 saniye sonra hesap gitti. He bir şey olmadı tabii ki aldım geri fakat başka bir sorun oldu...Eki Görüntüle 1225281

Google girip ücretsiz CS:GO skin sitesi yazıp Steam hesabını verirsen tabii olur ama dediğim gibi fanatical güvenilir bir site.

Google girip ücretsiz CS:GO skin sitesi yazıp Steam hesabını verirsen tabii olur ama dediğim gibi fanatical güvenilir bir site.
Sen öyle san. Hayatımda yıllarca korsanla crack le uğraştım bedava skin yazan şeylere tıklamam gerektiğini bilirim. Tradeit.gg de gitti hesabım.

O iş öyle değil. Sen siteye girerken hesap bilgilerini girdiğin zaman onları normalde görmemeleri gerekiyor fakat görebiliyorlar. Böyle bir kez hesabım çalındı. Bilgilerimi yazdım ve 15 saniye sonra hesap gitti. He bir şey olmadı tabii ki aldım geri fakat başka bir sorun oldu...Eki Görüntüle 1225281
Rastgele bir siteye girmiyorum zaten hesabımı.

Geri
Yukarı