Ücretsiz Windows 11 nasıl etkinleştirilir?

Aguilar

Decipat
Makaleler
1
Yer
Andalucia, Spain 1492

KiwiAdam

Centipat
Yer
Ordu, Fatsa
Windows 11 Home sürümünü kullanıyorum. Nasıl etkinleştireceğim?
Ücretsiz etkinleştiremezsin. Öyle korsan uygulamalara ve CMD ye kod yazıp etkinleştirenlere güvenme. Seni KMSpico denen virüsün sunucularına bağlarlar ve bilgisayarını yavaş yavaş zombileştirir.

Ucuz key:

Son düzenleme:

gud

Picopat

Bu key neden bu kadar ucuz anlamadım Windows 10 Home bile 25-30 civarında dolaşıyor?

KS
KS
şakşukacı0

şakşukacı0

Picopat
Madem ücretsiz etkinleştirmenin cevabını veremeyecektik konuya bir moderatör cevap versin kilitleyin gitsin mesajımı silmenize gerek yoktu?
Ben birşey yapmadım.
Bilemem. Ama dün aldım ve işe yaradı. Windows 11'de kullandım lisansı. Temiz kurulum mevcut yükseltme değil.

Dostum, şimdi ben bu senin attığın anahtarı satın alırsam Windows 11 de kullanabilir miyim? Pro veya Home?
Bilemem. Ama dün aldım ve işe yaradı. Windows 11'de kullandım lisansı. Temiz kurulum mevcut yükseltme değil.
Cevap verebilmen beni mutlu eder. Çünkü çıldırma derecesine geldim, sabahtan beri bunun ile uğraşıyorum.

eenneess0

Hectopat
Makaleler
1
Yer
EFI/OC/BOOTx64.efi
KS
KS
şakşukacı0

şakşukacı0

Picopat
Senlik bir şey yok zaten moderatörler sildi. Ücretsiz etkinleştirmenin bir yolunu göstermiştim diye.
Oww, anladım dostum haklısın.
Senlik bir şey yok zaten moderatörler sildi. Ücretsiz etkinleştirmenin bir yolunu göstermiştim diye.
Tekrar atarsam yine silecekler yapacağım bir şey yok.

Windows 11'de kullanabilirsin o keyi.
Home veya Pro fark eder mi?

Yukarı