Ülke yanıyor!

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kolay değil. Genel olarak yangınlardan sonra yangına dayanıklı olan servi ve meyve ağaçları dikilir. Olası bir yangına karşı özel dikim gerçekleştirilmeli.
Katılıyorum.Bazı ağaçlar zor yanıyor.Ağaç dikimi sırasında belli aralıklarla bu ağaçlar dikilmeli.
Ayrıca tek ağaçla bitmiyor.Yangın sonrası bir sürü hayvan telef oldu.Bu hayvanlara yuva ve yemek lazım.

Katılıyorum.Bazı ağaçlar zor yanıyor.Ağaç dikimi sırasında belli aralıklarla bu ağaçlar dikilmeli.
Ayrıca tek ağaçla bitmiyor.Yangın sonrası bir sürü hayvan telef oldu.Bu hayvanlara yuva ve yemek lazım.
Antalya Manavgat'ta oturan arkadaşım yangın sebebi ile bize geliyor. Ne kadar hasta veya yangından etkilenmiş, etkilenmemiş hayvan bulabilirse getirmesini istedim. 5 Adet kedi 3 Adet köpek getiriyor. Veteriner'e götürüp bakım yaptıracağım.

Antalya Manavgat'ta oturan arkadaşım yangın sebebi ile bize geliyor. Ne kadar hasta veya yangından etkilenmiş, etkilenmemiş hayvan bulabilirse getirmesini istedim. 5 Adet kedi 3 Adet kedi getiriyor. Veteriner'e götürüp bakım yaptıracağım.
Allah siz ve sizin gibilerden razı olsun.Yaptığınız çok büyük sevap.İnşallah bütün hayvanlar kurtarılır.

Antalya Manavgat'ta oturan arkadaşım yangın sebebi ile bize geliyor. Ne kadar hasta veya yangından etkilenmiş, etkilenmemiş hayvan bulabilirse getirmesini istedim. 5 Adet kedi 3 Adet kedi getiriyor. Veteriner'e götürüp bakım yaptıracağım.
Tanrı sizi korusun. Umarım hiç bir zorluk çekmezsiniz bu hayatta. İmkanım olsa bende yapacağım, ama yok...

Antalya Manavgat'ta oturan arkadaşım yangın sebebi ile bize geliyor. Ne kadar hasta veya yangından etkilenmiş, etkilenmemiş hayvan bulabilirse getirmesini istedim. 5 adet kedi 3 adet kedi getiriyor. Veteriner'e götürüp bakım yaptıracağım.

Mükemmel! Keşke oralarda olabilseydim. Bende yardımcı olurdum. 🙁

Teröristler de yapmadı araplar da yapmadı mülteciler de yapmadı. Bu tarz anormal aktivitelerin hepsi insanları birbirine karşı kutuplaştırmak için bla bla (silivri koruması) tarafından yapılan ucuz oyunlardan ibaret. Yukarıda birisi arapların hepsini kesmek istiyorum yazdığına göre hedefleri başarılı olmuş :)

Teröristler de yapmadı araplar da yapmadı mülteciler de yapmadı. Bu tarz anormal aktivitelerin hepsi insanları birbirine karşı kutuplaştırmak için bla bla (silivri koruması) tarafından yapılan ucuz oyunlardan ibaret. Yukarıda birisi arapların hepsini kesmek istiyorum yazdığına göre hedefleri başarılı olmuş :)
Katılıyorum, gündem değiştirme ve PR oyunu.

Haklısınız. Eğer benden bahsediyorsanız, ben genel olarak araplardan nefret ederim. Ondan dolayı demiştim. Her neyse acıyorum sadece bunun yapıldığına.

Haklısınız. Eğer benden bahsediyorsanız, ben genel olarak araplardan nefret ederim. Ondan dolayı demiştim. Her neyse acıyorum sadece bunun yapıldığına.
Genel olarak tarihe baktığımız zaman zaten Arapların ne kadar sıkıntılı olduğunu görebiliyoruz, şu anda öyleler. Din kardeşi cart curt ayağına bir sürü kaçak insan girdi, ezeli düşman saydığımız Yunanistan bile yardıma gelelim derken bu "Din" kardeşlerimizden ses çıkmadı. İşin daha garibi yangın planlayanların çoğu Suriyeli falan çıktı. :)

Geri
Yukarı