Ülkem hakkında en net düşüncelerim

1994-1999-2001-2007 krizlerinden dolayı arkadaş böyle bir şey demiş olabilir. Hemen "koyun" damgası vurmak doğru olmaz.
Koyunlukla alakası yok. Ekonomi eskiye göre sayı olarak iyi fakat alım gücü bu sayı ile birlikte büyümedi.
O da bir yere kadar. Kusura bakmayın ama her b*kta "eHoNoMi çOh kÖtÜ yHaa" diyenlerden gına geldi.
Yanlış bir şey mi dedim? Yine illa konuya kilit attıracaksınız kavgamız yüzünden.

İsveç'in ekonomisi kötü mü? Kardeşim kaç yaşındasın bilmiyorum ama, araştırmadan, görmeden ve en önemlisi bilgi sahibi olmadan konuşma. Yoksa buradaki dayılardan bir farkın kalmaz. Zaten kalmamışta. Yol yakınken değiştir kendini.

Ha birde, büyüklerinle daha saygılı konuşmalısın.

İsveç'in ekonomisi kötü mü? Kardeşim kaç yaşındasın bilmiyorum ama, araştırmadan, görmeden ve en önemlisi bilgi sahibi olmadan konuşma. Yoksa buradaki dayılardan bir farkın kalmaz. Zaten kalmamışta. Yol yakınken değiştir kendini.

Ha birde, büyüklerinle daha saygılı konuşmalısın.
Dayılar vadisi II - İsviçre.

Ha bir de, büyüklerinle daha saygılı konuşmalısın.

Frang ile TL eş değer.

Ülkeden haberiniz yoksa konuşmamalısınız o zaman.

Siz küçücük şeyleri dert ederken biz ekmek bulamıyorduk, 3 kişi zor yemek buluyorduk evde. Senden daha iyi biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı