Ülkemden umudumu kestim

• Konuyu başlatan Silinen üye 458979
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 139
  • Görüntüleme 6B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 458979

Ziyaretçi
Merhaba, 19 yaşında biriyim. Korona olayım, kurtulayım bu dünyadan istiyorum.
Ülkemden umudum kalmadı.
Sabah uyandığımda yaptığım ilk iş, telefonumu açıp ekşi sözlüğe girip ülkede hangi olay olmuş diye bakmak.
Yok o bir şey demiş, bu bir şey yapmış. Vallahi bıktım. Bayraktar insansız hava araçları dışında ülkede olumlu haber yok.
Ekonomi batmış, dolar 10 liraya yaklaşmış.
Adalet desen yok. Sosyal medyadaki bir yazı yüzünden hapse atılanlar. Muhalif gazeteci, siyasi olduğu için hapse atılanlar var. Gerçekten suçlu ise atılmışsa ona lafım yok ama kurunun yanında yaşta yanıyor.
Eğitim bitmiş durumda. Üniversite okumak bile istemiyorum. Ülkede üniversite mezunu enflasyonu var. Diplomalı işsiz kaynıyor her yer.
Ne yazayım ki? O kadar çok şey var ki...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ülkemden umudum kalmadı.
Sabah uyandığımda yaptığım ilk iş, telefonumu açıp ekşi sözlüğe girip ülkede hangi olay olmuş diye bakmak.
Yok o bir şey demiş, bu bir şey yapmış. Vallahi bıktım. Bayraktar insansız hava araçları dışında ülkede olumlu haber yok.
Adalet desen yok. Sosyal medyadaki bir yazı yüzünden hapse atılanlar. Muhalif gazeteci, siyasi olduğu için hapse atılanlar var. Gerçekten suçlu ise atılmışsa ona lafım yok ama kurunun yanında yaşta yanıyor.
Eğitim bitmiş durumda. Üniversite okumak bile istemiyorum. Ülkede üniversite mezunu enflasyonu var. Diplomalı işsiz kaynıyor her yer.
Bu kadar da karamsar olmayın.

Ülkemden umudum kalmadı.

Gündemi ekşi sözlükten takip etmeyi bırakırsan kendin için bir umut olduğunu görebilirsin. Ekşi sözlükte hep aynı ve hep karalayıcı(karalamalarını haksız bulmuyorum) haberler paylaşılıyor. Bunları görerek umudunuzu arttıramazsınız.

Olum yazım komik mi? Neden gülücük atıyorsunuz? 😃

Ülkemden umudum kalmadı.

Hocam, bunlara bakıp karamsar olmanın size de ülkeye de hiçbir faydası yok. Zaten müdahale edemediğiniz bir konu için üzülmek, karamsarlığa düşmek, saçma. Kendinize yakın bir konu seçip kendinizi onda geliştirmeye bakın. Bir dal bulun, kendinizi geliştirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı