Ülkemizde Hizmet Bakımından En Yetersiz Şirketler

Ülkemizde Hizmet Bakımından En Yetersiz Şirketler Hangileridir?

• Oy verenlerin toplamı
    49
THY'yi bende çözemedim, THY biraz pahalı olmasına rağmen kaliteli bir uçuş firmasıdır. En geniş koltuklar, en iyi hizmet THY'de bulunur, 45 Dk'lik yolculuk bile yapsanız yiyecek içecek verirler. Ayrıca en güzel hosteslerde THY'dedir:ciplakayak::kalp::aşk:

Superonline biraz paragöz, müşteriyi keriz yerine koymayı seviyor fakat bu listeye girmesi ona hakaret olur bana kalırsa. Ben böyle iyi bir internet hizmeti almamıştım daha önce. 2 yıl doldu, 25 Mbit sağlayacaklarının sözünü verdiler. Ve ben bu hızın 1 gün dahi 24,80'den aşağı indiğini görmedim. En düşük rakam 24,80 oldu.

Aslında çoğu şirket bölgesine göre farklı kalitede hizmet veriyor. Bu da yeterli denetim mekanizmaları olmamalarından ve vizyonlarının sadece maddi kaygılardan oluşmasından kaynaklı.

Genel olarak müşterilerini memnun edemeyen şirketlerde başı bence D-Smart, Digiturk çeker. Üye olmak gibi bir hatayı yapan tüketiciler, aboneliklerini iptal ettirebilmek için deveye hendek atlatmaları gerekir. :D

THY'nin listede ne işi var yahu? Hadi diğerleri tamam, hepsini toplasan bir cacık etmez. THY'nin Batman vs. Superman filminde ve "Super Bowl" etkinliğinde sponsorluk elde ettiğinden haberiniz var mı acaba? Super Bowl diyorum, lisedeki kantinlerin ihalelerine benzemez o iş.

Pegasus. Beni 15 dk kaldığı halde uçağa almadı pislikler. Adam bana 10dk kala gelmen lazım dedi. Dedim ulan 15 dakika var ama almadılar resmen. Thy den şaşmamak lazım yurtdışı uçağında ızgara menü veriyorlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı