Ülkenin durumu ne olacak?

4 yasinda bir kiz ölmüş... Yorumlarda daha yeni basliyor falan demisler. Ulkede savas falan mi cikacak? Canimiz tehlikede mi? Ben her şey ayni devam eder saniyordum şu an cok korkuyorum. Aciklama yapabilirseniz sevinirim.
Her şey aynı devam etmeyecek. Eğer bu ülkenin insanları kendini yakmaya karar verdiyse ben de yanışlarını ön sıradan elimde Amerikan malı ürünleri tüketerek çığlıklar eşliğinde izleyeceğim. Sonra da kendime bir kurşun sıkarak bu işi bitireceğim. Varsın Türkiye Cumhuriyeti bu dünyadan yok olsun. Zaten bütün dünya bize haşere gözüyle bakıyordu, herkes mutlu mesut devam eder. Biz koyun değiliz. Biz haşereyiz.

Ülkenin son umudu bu seçimdi...

Artık Türkiye'nin fişi çekildi, bundan sonrası yok.
WhatsApp Görsel 2023-05-26 saat 03.38.48.jpg

Kimse burada kirli siyaset yapmıyor hocam, sadece depremzedeler suçlanmıyor. İmar affını ben çıkardım kusura bakmayın bir daha çıkarmam böyle bir şey de yaşanmaz.
Doğal afetleri siyasi bir kazanç olarak değerlendirip "Nasıl bu kadar yüksek oy alıyorlar", "1 ev uğruna değer mi", "Ölseler bile yine Erdoğan derler" diyorsan kirli siyaset yapıyorsundur. Bunu eveleyip geveleyip farklı kişiye yönlendirmenin anlamı yok, kimse o suçsuz demiyor.

Doğal afetleri siyasi bir kazanç olarak değerlendirip "Nasıl bu kadar yüksek oy alıyorlar", "1 ev uğruna değer mi", "Ölseler bile yine Erdoğan derler" diyorsan kirli siyaset yapıyorsundur. Bunu eveleyip geveleyip farklı kişiye yönlendirmenin anlamı yok, kimse o suçsuz demiyor.

Kimse o suçsuz demiyorsa karşı çıktığın şey ne? Basit bir olay değil. Düşünsene depremde Ailen, çoluğun çocuğun ölüyor ve tek sebeplisine oy veriyorsun. Bunun saçmalığından bahsediyoruz. Sen gelmişsin depremzedeler üzerinden kirli siyaset yapiyorsunuz diyorsun. Aynen öyledir.

Kimse o suçsuz demiyorsa karşı çıktığın şey ne? Basit bir olay değil. Düşünsene depremde Ailen, çoluğun çocuğun ölüyor ve tek sebeplisine oy veriyorsun. Bunun saçmalığından bahsediyoruz. Sen gelmişsin depremzedeler üzerinden kirli siyaset yapiyorsunuz diyorsun. Aynen öyledir.
O kişiden kasıt malum kişidir. Şu yorum bile başlı başına zaten doğal afetleri siyasi kazanç olarak gördüğünü gösteriyor. Böyle bir trajik olayı politik bir tartışmaya döndürmenin de, oy tercihlerini sorgulamanın da hiçbir manası yok. Suçlu arıyorsanız Kılıçdaroğlu'na bakın.

Bu insanları anlamıyorum, hiç mi markete, bakkala gidip bir şeyler almıyorsunuz? Hiç mi sokakta gezerken binlerce, milyonlarca göçmen görmüyorsunuz? Hiç mi RTE'nin Türklük hakkında ki sözlerini duymadınız? Aziz Nesin haklıydı gerçekten. Gençliğimizi çaldınız be yazıklar olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı