Ülkenin durumu ne olacak?

Y kuşağı en verimli dönemlerini berbat geçirdi, Z kuşağının hala bir şansı vardı ama dün gece kaybetti. Umarım dolar hızlı bir şekilde 1.000(bin) lira olur da göbek atarım. Türkiye'de gelir düzeyi düştükçe AKP oyları artıyor. Zeka ve eğitim seviyesi düştükçe AKP oyları artıyor. Bağlantıyı görmek zor değil. Yani ekonomi dip kazdıkça en çok AKP seçmeni etkileniyor. Para yönetimi zeka işidir.

Son düzenleme:
Doğal afetleri siyasi bir kazanç olarak değerlendirip "nasıl bu kadar yüksek oy alıyorlar", "1 ev uğruna değer mi", "ölseler bile yine Erdoğan derler" diyorsan kirli siyaset yapıyorsundur. Bunu eveleyip geveleyip farklı kişiye yönlendirmenin anlamı yok, kimse o suçsuz demiyor.

Tamamdır dediğim gibi bir daha imar affı çıkarmam özür dilerim. Milletin dediklerini teker teker inceleyip sansür yasası da çıkarmam ve eleştirileri kaldıramamazlık yapıpta beni eleştirenlere soruşturma açmam veya 13 yaşında bir çocuğa dava açmam. Özür dilerim.

Müslüman dediğin adamların zihniyeti başı açık biri görünce bu benim için hazırlanmış diyen bir zihniyet sen git ilk önce Müslüman kardeşlerinin hayat yaşamlarını araştır bak bakalım ne pislik adamlarmis.
1685378956233.png

1685378983883.png

1685379023878.png

Maalesef bazı kesimlere göre Türkiye onlar için ''DARÜLHARP''.

Hiçbir şey olmayacak. Aynı iktidar kazandı seçimi. 21 yıldır ne oluyordu? Ne oluyorsa o olmaya devam edecek.

Tamamdır dediğim gibi bir daha imar affı çıkarmam özür dilerim. Milletin dediklerini teker teker inceleyip sansür yasası da çıkarmam ve eleştirileri kaldıramamazlık yapıpta beni eleştirenlere soruşturma açmam veya 13 yaşında bir çocuğa dava açmam. Özür dilerim.
İnsanların oy tercihlerine dil sokup, afet krizlerini siyasi kazançlarınıza araç olarak görüp tekrar ve tekrar başarısız olmaya devam edin. Eleştirileri doğru yerlere yönelttiğiniz an sonuca ulaşacaksınız.

Son düzenleme:
İnsanların oy tercihlerine dil sokup, afet krizlerini siyasi kazançlarınıza araç olarak görüp tekrar ve tekrar başarısız olmaya devam edin. Eleştirileri doğru yerlere yönelttiğiniz an sonuca ulaşacaksınız.

İnsan at gözlüğüyla siyaset yapmaya devam ederse kimse kusura bakmasın ben geleceğim için konuşmak zorunda kalırım artık.

Hayat devam edecek hocam bu kadar konu açmaya ne gerek var anlamadım?
AKP'ye veren zihniyete küfür, hakaret etmek için mi açılıyor bu konular?
Bir de burada genciz ya mantıklı düşünmemiz lazım. Sana göre doğru olan adam ona göre doğru olmayabilir.
17 yaşındayım oy kullanamadım ve kullansam ilk tur sinan,2.tur sevmesemde nefrette etsemde Kemal'e verecektim, lakin şu kafadan çıkmamız lazım, AKP'ye veren düşmanımız değil değil.
Herkes tutturmuş gelecekte gelecek Kemal başa geçerse dediklerinin hangisini yapacaktı?
Gençlere oynadığı ve bunlardan kazanmaya çalıştığı o kadar aciz bir durum kii, Recep'te aynısını yapıyor o da yaşlılara oynuyor onlardan oy alacağına inanıyor, abilerim, ablalarım ne Recep, ne de Kemal bu Türkiye için doğru aday değil.
Emin olun başa Kemal geçse de ülke düzelmeyecek ki.
Lütfen yaşlıların düştüğü hataya düşmeyelim gençlerde maalesef çok kolay inanıyor.

İnsan at gözlüğüyla siyaset yapmaya devam ederse kimse kusura bakmasın ben geleceğim için konuşmak zorunda kalırım artık.
İnsanların oy tercihine karışarak, doğal afeti kendi politik çıkarlarına araç belleyerek insanları ya sandıktan soğutursun ya da Erdoğan'dan yana olmalarını sağlarsın. Bugün eğer "Depremzedelere sövüyorlar, oy tercihlerine dil uzatıyorlar" minvalinde tepkiyle karşılaşmışsan ve iktidar bunu sana karşı kullanmışsa bunun sorumlusu "at gözlüklü" ben ve benim gibiler değil, sen ve senin gibilerin problemidir. Burada günah çıkartacağın birini arıyorsan, tekrar söylüyorum Kılıçdaroğlu'na bak. Adaylık garantisi için 4'lü miniğe imtiyazlar, koltuk hırsı, milletin tercihine kulak vermemesi, iktidar taraflısı halkın görüşünü değiştirememesi gibi başarısızlıklar, anti demokratik hareketler, hırslar derken kalkıp da halkı suçlama.

Yeni konular

Geri
Yukarı