Ülkenin hali ne olacak?

Nerede çokluk orada ..... diyebiliriz bence. Henüz bu mülteci dalgasının etkilerini %100 hissetmesek bile ileride çok daha kötü durumlara düşeceğimizi düşünüyorum. Ekonomi kısmı ise girilmemesi gereken bir dehliz sanırım. Girip bu konuya içinden çıkabilene aşk olsun. Çok doğru çözümler üretsek bile bazı insanların 2 dudağı arasında son bulduğu için bana konuşmak anlamsız geliyor. Hedef 2023 ve değişim.

Gülüyorsunuz tamam da ülke elden gidiyor. Konuşmak tartışmak bir şeyi değiştirmez. Önemli olan uygulamak. Maalesef biz uygulayamıyoruz. Malum parti kaybedeceğini anlayınca çareyi mültecilerde buldu. Hipnotize olmuş b*k kafalı moruklar yüzünden ülkede bir köpekten bile daha kötü yaşıyoruz.
Başıma bir şey gelirse Google Play Store sorumludur.
20210729_232951.jpg
]

Son düzenleme:
Gülüyorsunuz tamam da ülke elden gidiyor. Konuşmak tartışmak bir şeyi değiştirmez. Önemli olan uygulamak. Maalesef biz uygulayamıyoruz. Malum parti kaybedeceğini anlayınca çareyi mültecilerde buldu. Hipnotize olmuş b*k kafalı moruklar yüzünden ülkede bir köpekten bile daha kötü yaşıyoruz.

Katılıyom mülteci'den şeyden oy toplayacak sıkışınca gaz bulduk onu bulduk nerede yok.

Vallahi ya şu moruklara testereyle kesesim geliyor hepsini bir araya toplayıp trinitrotoluen ile patlatasım geliyor bu adamların nefes alması bile bana koyuyor.

Çok kritik süreçlerdeyiz. Tabiri caizse ölüm kalım noktasındayız. Halk olarak yaşadığımız olumsuzluklardan ders çıkarır ve aynı hataları tekrarlamazsak bizi aydınlık bir gelecek bekliyor. Eğer ders almaz da aynı hataları yapmaya devam edersek, bizi çok ama çok daha karanlık günler bekleyecek.

Geri
Yukarı