Ülkeniz için savaşır mısınız?

Ben Vatan'ım için savaşıcam elin suriyelisi plajda nargilesini içecek :D. Başka?
1627342042017.png

Şerefimle savaşırdım çünkü köle oldugunuz zaman her şey daha kötü olacaktır. Bizim gidecek bir yerimiz yok. Suriyeli degiliz. Annenize ve bacınıza gözünüzün önünde tecavüz ederler ardından sizide bir güzel halledip kafanıza sıkarlar. Savaşmazsanız bu tarz şeyler yaşayabilirsiniz. Düşman askerleri çok merhametsiz olur. Türk askeri gibi degil elin gavuru ve bizim suriyeliler gibi kaçacak bir yerimiz olmadıgı için savaşmaktan başka çaremiz yok.

Şerefimle savaşırdım çünkü köle oldugunuz zaman her şey daha kötü olacaktır. Bizim gidecek bir yerimiz yok. Suriyeli degiliz. Annenize ve bacınıza gözünüzün önünde tecavüz ederler ardından sizide bir güzel halledip kafanıza sıkarlar. Savaşmazsanız bu tarz şeyler yaşayabilirsiniz. Düşman askerleri çok merhametsiz olur. Türk askeri gibi degil elin gavuru ve bizim suriyeliler gibi kaçacak bir yerimiz olmadıgı için savaşmaktan başka çaremiz yok.
Aynen öyle:like:

Şerefimle savaşırdım çünkü köle oldugunuz zaman her şey daha kötü olacaktır. Bizim gidecek bir yerimiz yok. Suriyeli degiliz. Annenize ve bacınıza gözünüzün önünde tecavüz ederler ardından sizide bir güzel halledip kafanıza sıkarlar. Savaşmazsanız bu tarz şeyler yaşayabilirsiniz. Bizim suriyeliler gibi kaçacak bir yerimiz olmadıgı için savaşmaktan başka çaremiz yok.
Dostum artık köle tecavüz dönemleri bitti. Savaşlar eskiden olduğu gibi milyonlarca kişinin cephede omuz omuza savaştığı gibi olmayacak zaten. Bi bombardıman uçağı gelecek boom bir yeri havaya uçuracak bir füze gelecek bir ilçeyi yok edecek böyle böyle ilk kim pes ederse yarışına dönecek :D

Bu zor bir soru. Önceden olsa herhalde hiç düşünmeden bağırarak "EVET!" derdim. Son zamanlarda ülkeme olan aşkım bazı kesimlerce sömürülmeye başladı. Dürüst olayım, düşman sınırlarımızın içine girmedikçe savaşmaya gitmezdim fakat sınırlarımızın içerisine doğru girmeye başladıklarında savaşmaya kesinlikle giderdim. Biz vatanperverliği Siyasal İslamcı, Dinci Nesilden değil Atatürk'ten öğrenmiş kişileriz :)

Dostum artık köle tecavüz dönemleri bitti. Savaşlar eskiden olduğu gibi milyonlarca kişinin cephede omuz omuza savaştığı gibi olmayacak zaten. Bi bombardıman uçağı gelecek boom bir yeri havaya uçuracak bir füze gelecek bir ilçeyi yok edecek böyle böyle ilk kim pes ederse yarışına dönecek :D

Hiç gülecegim yoktu. Hayat keşke sandıgınız kadar toz pembe olsa.

Geri
Yukarı