Ülkeye giren göçmenlerin yeni hedefi kız çocukları!

Gayet doğru yazmış aslında. Atılan saçma tepkiler neden geldi anlamadım. Tüm göçmenlerin bu şekilde olmadığını ve böyle yapanların anında sınır dışı edilmesi gerektiğini yazmış ve gayet haklı.

Aksi emoji atan arkadaşlar size göre tüm göçmenler mi böyle sapık ve tacizci?

Sen de bir tanesini evinde besle o zaman çok seviyorsan. Ayrıca ben trafik lambası gibi renk değiştiren kişilerin dediğini düşünmeden inanmıyorum.

Arkadaşım daha mülteci nedir, sığınmacı nedir, geçici koruma nedir veya kaçak girenler nedir onu bilmiyorsunuz.
Konu Pakistanlı veya Afganlar. Sen Suriye meselesine atlıyorsun. Bu konunun onlar ile gram alakası yok.

Dediğin kaçakların hepsini son 5-10 yılda gelenler oluşturuyor zaten. Bazıları kaçak sayılmayabilir nasıl olsa iktidarımız vatandaşlık mı ne vermişti bir ara.

Kaçak yollarla ülkeye giren Pakistanlı veya Afgan hiçbir türlü vatandaşlık alamaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım daha mülteci nedir sığınmacı nedir geçici koruma nedir? Veya kaçak girenler nedir onu bilmiyorsunuz.

Konu Pakistanlı veya Afganlar. Sen Suriye meselesine atlıyorsun. Bu konunun onlar ile gram alakası yok.

Kaçak yollarla ülkeye giren Pakistanlı veya Afgan hiçbir şekilde vatandaşlık alamaz.

Hocam vatandaşlık alamamaları sorun değil biz Suriyeli Pakistan ve Afgan diye ayırmıyoruz çünkü hepsi iğrenç.

Şunu öğrenin abi bir insan kendi vatanını satıp başka vatan da rahat ediyorsa rahatlığa fazla alışıp başkalarının rahatını bozmaya başlar biz bundan dolayı onları insan yerine koymuyoruz defolun diyoruz.

Arkadaşım daha mülteci nedir sığınmacı nedir geçici koruma nedir? Veya kaçak girenler nedir onu bilmiyorsunuz.

Konu pakistanlı veya Afganlar. Sen Suriye meselesine atlıyorsun. Bu konunun onlar ile gram alakası yok.

Kaçak yollarla ülkeye giren pakistanlı veya Afgan hiçbir türlü vatandaşlık alamaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oturduğunuz yerden ötmek kolay hadi iktidara saldırın da görelim ne oluyor sonunuz?

İyi Çanakkale'de senin gibiler yoktu. Yoksa kayetmiştik. Tırsslan gibi lafı çevirdin hemen :D

Suriyeliler alabilir yani?

Kaçak yolla giren Suriyeli de alamaz.

Ama Geçici koruma ile gelen veya sığınmacı mülteci olma hakkı kazanmış birisi kayıtlı olanlar yani onlar buradan 400 bin $ değerin de ev alarak veya evlenme yoluyla alabilir sadece. Yoksa sadece durarak benim canım istedi vatandaş olayım diyerek onlar da alamaz. Evlenme yolu ile alması da yaklaşık 5-6 yıl sürer.

Geri
Yukarı