Ümit 2656 ACCRUE 2D Bisiklet Nasıldır?

megamen88

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben bir bisiklet almak istiyorum fakat ailem kredi kartından izin vermediği için mecburen elden taksit veren mağazalardan alacağım. Bugün gidip incelediğimde bir bisiklet gözüme çarptı fakat almadan önce biraz araştırayım dedim. Alacağım bisiklet Ümit 2656 Accrue 2D. Özelliklerine baktığımda 2 sitede 2 farklı şekilde gördüm. Hangisi doğru bilmiyorum fakat öncelikle alınabilir mi diye bir sormak istedim. Eğer anlayan ya da bu bisikleti kullanmış olanlar herhangi bir fikir, tavsiye verirse çok mutlu olurum.
@BilgisayarKurdu

ümit3.jpg
ümit2.png
ümit1.png

Dediğim gibi internetten alma şansım yok. Burada da herhangi bir KRON bisiklet satan yer yok. Yani önümdeki tek şans şu an bu bisiklet. Sadece alınabilir mi diye sordum. Bu arada tekerlekler demir değil. Plastiğimsi bir yapı. Ağırlık yapacağını sanmıyorum.

Umit in bisikletleri çok ağır oluyor nedense. Eğer kilolu kişi isen ve genel olarak gidiceğin yer yokuş ise bisiklet alma. Bütceyi artır 2. El elektrikli motosiklet al. Aküsü bitmiş olabilir yedek parça rahat bulursun. Eğer alıcağın motor da bir sıkıntı var ise o parçayıda değiştirmen kolay olur. Açıkcası şuan elektrikli motosiklet alma niyetim var benim.

Kemik jant alma yamulutaa nasıl akor yapacaksın?
Kardeş yanlişsin neden dersen hemen acıklayayım , 2656 accrue bısıkletın jantları kemık dedın dogurdur , ancak jantın tanesı 150 dolardan baslıyo ve sadece yurt dısında uratılıyor , kolay kolay yamulmayan çift kap kaplama ve en yuksek kalıtede bır bılye kullanılıyor gozun arkada olmadan alabılrısın bu bısıkletı

Dediğim gibi internetten alma şansım yok. Burada da herhangi bir KRON bisiklet satan yer yok. Yani önümdeki tek şans şu an bu bisiklet. Sadece alınabilir mi diye sordum. Bu arada tekerlekler demir değil. Plastiğimsi bir yapı. Ağırlık yapacağını sanmıyorum.
kardeş sen bu bısıkletı gozun kapalı al ancak dısk fren kullanabılırsen , ve boyle bı bısıklete hakım olabıleceksen al derım

Tahmini Teslimat Zamanı jantın lıkı budur arkadaşlar , ve ben yaklasık 9 yıldır bısıklet kullanıyorum bu bısıkletı almayı dusunuyorun , salcano ng650 ve kron ıle karsılastırdıgımızda bı fark yok , bısıkletın agırlıgı soz konusu olursa eğer , cogu bısıklet 15 kg den aşaği değil , gercek hayatta testını yaptık arkadaşlarımla gayet kalıtelı bır bısıklet gozunuz arkada kalmadan alabılırsınız , parça konusunda da sıkıntı cekmessınız cunku hem ucuz hemde dayanıklıdır , ucuz dedıysem o kdr da degıl ama bu bısıkletı toplamaya kalktıgınızda 1300tl den asagı toplayamassınız 965 tl den satılıyor gayet uygun

Bence alma derim. Çünkü benim orta göbek kırıldı servisi aradım komple jant değişecek dediler. 120 tl gibi bi parayla gel dediler. Güzel fakat parça bulmak sıkıntı ve pahalı. Onun için git btwin falan al derim 1100 tl ye btwin in 27.5 jant 24 vites mekanik disk fren bisikleti var. Hem bir sıkıntı olduğu zaman servisi herşeyini hallediyo ve maşa ömür boyu garantili. Komple bisiklet de 2 yıl garantili bu 2 yıl içerisinde 6 ay da bir bakım bedava.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı