Ümit Özdağ: "Yarın Reyhanlı'daki Suriye sınırına gidip ilk mayını döşeyeceğiz!"

Ben de gelebilir miyim başkanım?

1656253811376.png

Bu söylediğinizle ilgili daha bugün bir haber okumuştum sanırım İspanya Afrika'daki topraklarına kaçak girmeye çalışan 15 mülteciyi vurmuş. (Doğruluğundan emin değilim Instagram'da görmüştüm)

Evet dediğin şey doğru, Twitter'da görmüştüm bende sabah. Hatırladığım kadarıyla bu dediğim olayı sadece Yunanistan (tam emin değilim) ve İspanya uyguluyor.

Evet dediğin şey doğru, Twitter'da görmüştüm bende sabah. Hatırladığım kadarıyla bu dediğim şeyi sadece Yunanistan (tam emin değilim) ve İspanya uyguluyor.

Açıkçası doğru bir hareket bizimde uygulamamız gerekiyor fakat uygalamayı deneyecek tek adamın partisini desteklemesem de Ümit Özdağ olduğunu düşünüyorum bu ülkede.

Diplomatik olarak yapmasına imkan yok ise kendisi de yapamayacağını biliyordur. Zaten ağızından çıkan çoğu icraat lafını 2 ittifak da ardından yapıyor, bunu bir konuşmasında belirtmişti. Gündem yaratıp sorunu çözmeye çalıştığını düşünüyorum.

Suriye Ottawa Antlaşmasında değil. Tellerin üstüne hırka atıp geçelim, Suriye tarafına döşeyelim mayınları. Nasıl fikir?
:D

Diplomatik olarak yapmasına imkan yok ise kendisi de yapamayacağını biliyordur. Zaten ağızından çıkan çoğu icraat lafını 2 ittifak da ardından yapıyor, bunu bir konuşmasında belirtmişti. Gündem yaratıp sorunu çözmeye çalıştığını düşünüyorum.
Büyük ihtimalle Süleyman Soylu'nun buna izin vermeyeceğini ve dağdaki özel harekatı bile engellemesi için gönderecektir. Emin olun :D

Geri
Yukarı