Ümit Özdağ YouTube ders videosunu Tweet atarak mülteci sorununa dikkat çekti

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Mültecileri göndermek için uğraşan siyasetçi Ümit Özdağ mülteci sorununa bir YouTube ders videosuyla dikkat çekti. Ümit Özdağ Twitter hesabında bir Tweet paylaşarak açıklamada bulundu. Açıklamasında "Hoca gençlere tarihi ve bugünü anlatmış. Dinleyin, Gazneli devleti neden yıkılmış?" diyerek bir Tweet attı. Videoda da yabancı uyruklu kişilerin ileride çok büyük sorunlar olabileceğini belirtiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Mültecileri göndermek için uğraşan siyasetçi Ümit Özdağ mülteci sorununa bir YouTube ders videosuyla dikkat çekti.
Dün paylaştığı videoyla kendi de dikkat çekti aslında, izlemenizi tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Mantony hocam bunu izlemiştim de adam ileride çok büyük sorun olabileceğini ders videosuyla bile dikkat çekiyor. Haber değeri taşıdığı için o yüzden bunu paylaşmıştım, gene de paylaşımınız için teşekkürler. İzlemeyen varsa izleyebilir.

Tüm bu gelişmelere cevap veren Ekrem İmamoğlu vız gelir Tırıs gider herkesi akıllı olmaya davet ediyorum bu tarz hareketler hiç umurumda değil dedi!
Normalde kendisini çok severdim ancak bunu deyip tepkiler yüzünden özür dilemesi de bana mantıklı gelmiyor. Kabul edilebilir bir şey de değil yaptığı.

Yeni konular

Geri
Yukarı