Ümit Özdağ'ın gündeme taşıdığı altın maden faaliyetleri durduruldu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam yandaş kapitalizm, 2030'da ana diliniz Arapça olduğunda helevelöbelbelbeölele diye konuşursunuz Arap kardeşlerinizle.

Mültecileri mi savundum ben ayrıca özdağ denen popülist adam sırf mültecileri gönderecek diye oy veriyorsan bir şey demiyorum. Mülteci meselesini zaten CHP ve birçok parti öncesinde dile getiriyordu.

Mültecileri mi savundum ben ayrıca özdağ denen popülist adam sırf mültecileri gönderecek diye oy veriyorsan bir şey demiyorum. Mülteci meselesini zaten CHP ve birçok parti öncesinde dile getiriyordu.

Dile getirdi de ne oldu? Sonradan da bu böcekleri gönüllü göndereceğiz, entegre edeceğiz, diyerekten lafı çevirdiler.

Bu işgalci böcekleri kim ülkeden gönderirse oyum onadır!

🤣 👏 👏

541403204726.jpg

Kime oy verebiliriz Baran'cım? Lütfen bana yaşını söyler misin oy verebildiğini umuyorum çünkü?
Buna vermemizi istiyor hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İnsanlar unutkandır, olayları insanlara medya, siyasiler ve aydınlar hatırlatır. Eğer bunlar hatırlatmıyorsa hepsi satılmıştır. Dümdüz iktidara laf söylemek muhaliflik değildir, eğer birileri dümdüz laf söyleyip sadece göstermelik muhalefet yapıyorsa bil ki bunlar iktidarın askeridir.
Örnek, CHP.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı