Ümit Özdağ'ın gündeme taşıdığı altın maden faaliyetleri durduruldu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Unutma ki özdağ da otoriter bir insan.

İnsanlar bu düşüncemden ötürü bana kızıyor ama Türkiye'de hiçbir parti şu an ekonomiyi düzeltemez bu yüzden şunu seçeyim ekonomi düzelsin diye bir olay yok, düzeltilebilecek 3-4 konu var bunlardan birisi mülteciler ki düzelince bazı konular kendiliğinden düzelecek. O yüzden oyum mülteciler konusunda çırpınanlardan birine olacaktır.

Dostum ben bunları mı destekliyorum. Hepsinin canı cehenneme. Bu hükümetten kurtulmak istiyorsan Özdağa değil iktidarın karşısındaki en güçlü adaya vereceksin sevsen de sevmesen de. Ha ben de sevmem TR'deki partileri. Hiçbiriyle tam anlamıyla bir ideolojim uyuşmuyor.

Bi' 5 yıl görelim neler yapacak. Beğenmezsek başkasını seçeriz. 20 yılda ülke batmadı. 5 yılda mı batacak?

İnsanlar bu düşüncemden ötürü bana kızıyor ama Türkiye'de hiçbir parti şu an ekonomiyi düzeltemez bu yüzden şunu seçeyim ekonomi düzelsin diye bir olay yok, düzeltilebilecek 3-4 konu var bunlardan birisi mülteciler ki düzelince bazı konular kendiliğinden düzelecek. O yüzden oyum mülteciler konusunda çırpınanlardan birine olacaktır.
Cidden Ülkenin en büyük sorununun bu olduğunu mu düşünüyorsun. Bu sorun sadece sonuç.

Benim stratejim şu; zaferi meclise sokup CHP'yi iktidar yapalım. Beğenmezsek 5 yıl sonra zafer partisini iktidar yaparız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı