Ümit Özdağ'ın gündeme taşıdığı altın maden faaliyetleri durduruldu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsanlar bu düşüncemden ötürü bana kızıyor ama Türkiye'de hiçbir parti şu an ekonomiyi düzeltemez bu yüzden şunu seçeyim ekonomi düzelsin diye bir olay yok, düzeltilebilecek 3-4 konu var bunlardan birisi mülteciler ki düzelince bazı konular kendiliğinden düzelecek. O yüzden oyum mülteciler konusunda çırpınanlardan birine olacaktır.
Sorun şu ki Zafer Partisinin ekonomik planının berbat olması. Açıp okuyabilirsin. Adam Çin modeli Ekonomiyi övüyor bildiğin.

Seçimlerde göreceğiz hocam.

Benim için şahıslar değil sistem önemlidir.
-Mehmet KARAHANLI.
Eki Görüntüle 1433548

Ara sıra aklıma geliyor akp CHP ittifakı olsa yüzde kaç oy alır acaba diye.

Sorun şu ki Zafer Partisinin ekonomik planının berbat olması. Açıp okuyabilirsin. Adam Çin modeli Ekonomiyi övüyor bildiğin.

Ekonomi ile ilgili planlarını nereden okuyabilirim? İnternette pek bir şey bulamadım da.

Son düzenleme:
Ekonomi ile ilgili planlarını nereden okuyabilirim? İnternette pek bir şey bulamadım da.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ekonomiden çok anlayan biri değilim ancak orta da çok kötü bir şey göremedim ben. Siz ne düşünüyorsunuz ekonomi hakkında ki söylemleri konusunda?

@495477 Olması gerekenleri söylediğine inanıyorum hocam. Çiftçiye destek verilmezse ve üretim olmazsa çok yakında yok oluruz.

Bir de bu sığınmacılar gitmezse ekonomi asla düzelmeyecek. Çok korkunç derecede yardımlar yapılıyor.

Sığınmacılar ve kaçakların hepsi giderse, çiftçiye destek verilip, tekrar fabrikalar kurulup üretmeye başlarsak. Dolar önce 10 TL, daha sonra 4 -5 TL bandına kadar düşer. Taşı toprağı altın, cennet gibi bir vatanımız var.

Ara sıra aklıma geliyor akp CHP ittifakı olsa yüzde kaç oy alır acaba diye.

Parti Programı Burdan bütün parti programına bakabilirsiniz.

Ekonomiden çok anlayan biri değilim ancak orta da çok kötü bir şey göremedim ben. Siz ne düşünüyorsunuz ekonomi hakkında ki söylemleri konusunda?

Çin modeli ekonomiyi övüyor Neo-liberal ekonominin çöktüğünü ifade ediyor. Öncelikle Çin modeli ekonomiyi halihazırda akp zaten kullanıyor. Yandaş kapitalizmi. Hükümet, kurumları işi bilene değil de yandaşlarına veriyor. Çin şu an en zengin devletlerden biri olarak geçiyor ama kişi başına düşen gelirden tutun da insan hakları, ifade özgürlüğü gibi temel haklarda batıdan aşırı geride.

Son düzenleme:
@Baran0141 Çin modeli neden tutsun?

Çiftçiye destek yok, fabrika yok, üretim yok. İstediğin modeli uygula, ne fark edecek?

İçtiğin su, yediğin ekmeğin unu, A'dan Z'ye dışarıdan geliyor. Dışarı bağımlı bir ülkeyiz.

Ülkede üretim yoksa, çiftçilik yoksa, o ekonomiyi asla düzeltemezsin.

@Baran0141 Çin modeli neden tutsun?

Çiftçiye destek yok, fabrika yok, üretim yok. İstediğin modeli uygula, ne fark edecek?

İçtiğin su, yediğin ekmeğin unu, A'dan Z'ye dışarıdan geliyor. Dışarı bağımlı bir ülkeyiz.

Ülkede üretim yoksa, çiftçilik yoksa, o ekonomiyi asla düzeltemezsin.
Ben aksini mi iddia ettim. İnternetten Yandaş kapitalizmi ne demek bi bakarmısınız ?

Ben aksini mi iddia ettim. İnternetten Yandaş kapitalizmi ne demek bi bakarmısınız ?

Tamam yandaş kapitalizm, 2030'da ana diliniz Arapça olduğunda helevelöbelbelbeölele diye konuşursunuz Arap kardeşlerinizle.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı