Ümitcan Uygun gözaltına alındı

Saçmalamayın isterseniz.
Bunları yazdığınıza göre ya kuzenisiniz ya da akrabası fala

Arkadaş Hukuk kazanmış sanırım geçen sene. Ezber yapıp Technopat'ta takılmaya gelmiş.
Sayın çok bilmiş hukuk fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Burada bir şey bildiğimi de iddia etmiyorum fakat şunu diyorum senin gibi hiçbir şeyden anlamayıp sağda solda ahkam kesen tipler yüzünden ülkede zaten sıkıntıda olan hukuk düzeni iyice allak bullak oldu. Yazdığın şeylerde arkasında durabileceğin hiçbir şey yok. Saçmalamayın, yok siz kuzenisiniz gibi boş ithamlar yapmayın söz konusu şahısla alakam yok ceza almasını da sonuna kadar isterim, yukarıda da savunmadığımı belirttim. Önce yazdıklarımı oku idrak et sonra burda konuş, ağzın var diye her şeye atlamak zorunda değilsin.

Sayın çok bilmiş hukuk fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Burada bir şey bildiğimi de iddia etmiyorum fakat şunu diyorum senin gibi hiçbir şeyden anlamayıp sağda solda ahkam kesen tipler yüzünden ülkede zaten sıkıntıda olan hukuk düzeni iyice allak bullak oldu. Yazdığın şeylerde arkasında durabileceğin hiçbir şey yok. Saçmalamayın, yok siz kuzenisiniz gibi boş ithamlar yapmayın söz konusu şahısla alakam yok ceza almasını da sonuna kadar isterim, yukarıda da savunmadığımı belirttim. Önce yazdıklarımı oku idrak et sonra burda konuş, ağzın var diye her şeye atlamak zorunda değilsin.
Sayın Hukukçu, umarım ülkemize yararlı bir hukukçu olursunuz.

Savunduğunuz şey hukuk ise eğer neden konu hakkında başsavcılık detaylı inceleme yapmıyor da hemen serbest bırakıyor adamı? DNA örneği bile alınmamış adamın. Nasıl bu kadar rahat dolaşabiliyor dışarıda?
Hocam olayı düzenli takip ediyorum ve adli tıp olayda her şeyi yapyor, bikaç gün önce de havlu ile asılma yoluyla hayatını kaybettiği ortaya çıkarıldı hatta. Temennim odur ki şu an üzerine konuştuğum şahsın bunu yaptığı kanıtlanır ve cezasını alır fakat eldeki verilerle bir şey denilemez söylemek istediğim tek şey bu.
Sayın Hukukçu, umarım ülkemize yararlı bir hukukçu olursunuz.
Umarım öyle olur, haddimi aştıysam affola. Söz konusu şahsı da günahım kadar sevmem yukarıda da nedenlerimi anlattım sadece.

Hocam olayı düzenli takip ediyorum ve adli tıp olayda her şeyi yapyor, bikaç gün önce de havlu ile asılma yoluyla hayatını kaybettiği ortaya çıkarıldı hatta. Temennim odur ki şu an üzerine konuştuğum şahsın bunu yaptığı kanıtlanır ve cezasını alır fakat eldeki verilerle bir şey denilemez söylemek istediğim tek şey bu.
Umarım siz ve sizin gibi hukuku savunan öğrenciler ileride işinizi layığıyla yerine getirirsiniz de adalet bundan sonra Twitter'dan sağlanmaz.

Güzel ülkemin zeki kızları da böyle devam ettikçe ülkede ne kadın cinayeti ne de uyuşturucu tacirliği biter.

1610353047742.png

Bir de şey vardı, gözaltına alınma fotoğrafına " tatlı çocukmuşsun, keşke suç işlemeseydin " gibi bir şeyler yazmıştılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı