Ümraniyespor'un Fenerbahçe'yi Elemesi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Fenerbahçe, Ümraniyespor'a 1-0 kaybederek kupadan elendi. İki maçta da rakibine gol atamadan yenilen Fenerbahçe sizce Spor Toto Süper Lig'e tutunabilecek mi? Ersun Yanal yönetiminde Fenerbahçe 6 maç oynadı. Bu 6 maçtan 1 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 3 beraberlik aldı. Tek galibiyet 1. Lig'de 14. Sırada bulunan Giresunspor'a karşı alınmış.

Kötü bir gidişat var o kesinde, Ümraniye maçının ilk 45dk'lık süresinde kaçan onlarca gol pozisyonundan sonra 47dk'da Eljif'in gördüğü kırmızı kartla rakibe geçen maç hakimiyeti ve 1-0'lık yenilgi. Devamında Bursaspor maçında iyi başlayan maçın skoru tutmak adına ikinci devre yapılan değişiklerle rakibe geçmesi, benim bakış açıma göre Valbuena'ya yapılan bir faul sonucunda dönen topun gol olması ve skor 1-1. Bu arada maçın 1-1 bile bitmesi bizim adımıza mucizeydi. Bursa net 4 pozisyon harcadı ki bir tanesi 1-1'den sonra. Yani maç 1-1'den sonra bile 2-1'e dönebilirdi.
Bugün ise daha dengeliydi ve ara ara üstünlük skorunu bulabileceğimiz pozisyonlar Slimani tarafından harcandı. Skor üretemeyince dahada kötüye gidiyor takım. Skrtel'ın pozisyonu için kırmızı çok ağırdı bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz ama maç içinde kalmış olsaydı da maçı kazanabileceğimizi düşünmüyordum. Allah sabır versin diyorum, bu gidişat Cocu, Koeman veya Ersun Yanal olayı değil takımı uyumsuzluğu ve yetersizliğidir. Transfer yapılarak çözüme ulaşılabilir mi bilemiyorum ama bazı isimlerle kesinlikle yollar ayrılmalı.

Sahaya çıkıp top oynayan ne başkan ne de teknik heyet değildir. İş oyuncularda bitiyor. Kadro çok uyumsuz ve kötü. Mücadele yok. Sadece şu anki takım ruhunu ve Sow'lu Kuyt'lı Caner'li Gökhan'lı Baroni'li takım ruhunu düşünün, fark ve sonuçlar doğru orantıda.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı