Üniversite adayı için Konsol mu Laptop mu?

damndaniel

Kilopat
Üniversitede çok büyük ihtimal yazılım ile uğraşacağım için laptop almam lazım. Ama oyun da oynamak istiyorum. Xbox fiyatları yurt dışından getirttiğimde ucuz olduğu için Xbox Series S almayı düşünüyorum. Ama şöyle bir şey var: Benim hem laptop hem Series S almaya gücüm yetmiyor. Sizce ne yapmalıyım? Series S alıp yanına ofis laptopu gider mi? Yazılım için ofis laptopu yeterli midir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üniversitede çok büyük ihtimal yazılım ile uğraşacağım için laptop almam lazım. Ama oyun da oynamak istiyorum. Xbox fiyatları yurt dışından getirttiğimde ucuz olduğu için Xbox Series S almayı düşünüyorum. Ama şöyle bir şey var: Benim hem laptop hem Series S almaya gücüm yetmiyor. Sizce ne yapmalıyım? Series S alıp yanına ofis laptopu gider mi? Yazılım için ofis laptopu yeterli midir?

Bütceniz nedir?

Üniversitede çok büyük ihtimal yazılım ile uğraşacağım için laptop almam lazım. Ama oyun da oynamak istiyorum. Xbox fiyatları yurt dışından getirttiğimde ucuz olduğu için Xbox Series S almayı düşünüyorum. Ama şöyle bir şey var: Benim hem laptop hem Series S almaya gücüm yetmiyor. Sizce ne yapmalıyım? Series S alıp yanına ofis laptopu gider mi? Yazılım için ofis laptopu yeterli midir?

Bütçe falan sormayacağım ama bölümün yazılım ile ilgiliyse kullanacağın programlar bir ofis Laptop'unu zorlayacak seviyede olacaktır. Bu yüzden hem oyun oynayıp hem yazılım ile uğraşmak için kendi fikrim olarak yeni bir laptop satın almalısın.

Üniversitede çok büyük ihtimal yazılım ile uğraşacağım için laptop almam lazım. Ama oyun da oynamak istiyorum. Xbox fiyatları yurt dışından getirttiğimde ucuz olduğu için Xbox Series S almayı düşünüyorum. Ama şöyle bir şey var: Benim hem laptop hem Series S almaya gücüm yetmiyor. Sizce ne yapmalıyım? Series S alıp yanına ofis laptopu gider mi? Yazılım için ofis laptopu yeterli midir ?
Yurt dışından iyi bir PC getirtmeye ne dersin?

Üniversite sınavına çalışıyor iseniz bence kazanacağınız seneye kadar çok şey değişir şimdi xbox alır iseniz sizi olumsuz etkiler de oyun yerine derslere önem vermenizi tavsiye ederim.

Ekran kartı çokta iyi olmayan bir ofis için dizüstü bilgisayar alın. Bazı oyunları oynatır bazı oyunları oynatmaz. Oynayabildiklerinizden bir süre sonra sıkılır ve oyunları bırakırsınız. Böylelikle her iki ihtiyacınız da karşılanır :D

Yeni konular

Geri
Yukarı