Üniversite düzeyinde matematik forumu

Ne olduğuna baksan soru atma şansın olduğunu görürdün. Grup diyoruz sayfa demiyoruz.

Zaten baktım, fakat forum olmadığını görünce yine de sormak istedim. Ayrıca konuyu okursan eğer görürsün ne istediğimi. Ben grup istemiyorum matematik forumu diyorum. Keşke okusan.

Peki madem baktınız, forumda olup orada olmayan bir özellik söyler misiniz?

Türkiye'de bulabileceğiniz en iyi yeri size söylüyorum. TMOZ'u Technopat'ta bilen kişi sayısının bir elin parmaklarını geçtiğini sanmıyorum.
Öyle bir forum varsa bile sizin gibi kişilerden oluşuyordur. Bilgili adam arayan bir sürü kişi. Aralarında bir tane bilgili ya var, ya yok. TMOZ öyle değil. TMOZ bilgililerin kendi aralarında bilgi paylaşırken bilgisizlerin soru sormalarını kabul ettikleri bir ortam.

Ben bu konuyu hakaret yemek için açmadım, belki haklısınız söylediğiniz grubu pek bilmiyordum fakat forum arıyorum diye neden bu duruma düştüm yani?

Öneriniz için teşekkür ederim.

Siz forum aramıyorsunuz. Öyle bir ortam arıyorsunuz. Ama kendinizi forum diye şartlamışsınız. Alnıma forum diye etiket yapıştırsam bana bile tamam diyecek durumdasınız.
Neden bu duruma düştüm yani?
Size bulabileceğiniz en iyi yeri söylememe rağmen uzatıyorsunuz. Bu yüzden bu duruma düştünüz. Daha iyisi Türkçe olarak yok.

Siz forum aramıyorsunuz. Öyle bir ortam arıyorsunuz. Ama kendinizi forum diye şartlamışsınız. Alnıma forum diye etiket yapıştırsam bana bile tamam diyecek durumdasınız.

Size bulabileceğiniz en iyi yeri söylememe rağmen uzatıyorsunuz. Bu yüzden bu duruma düştünüz. Daha iyisi Türkçe olarak yok.

Ne alaka dostum? Forum arıyorum çünkü o tür ortama alışkınım. Sizinle tartışmayacağım en ufak bir şeyde ceza alacağım zaten gerek yok. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı