Üniversite için 25.000 liraya kadar laptop önerisi

Gigabyte'ta kimisi MUX var demiş. Satıcısına sordum, ayarlardan bakar. Varsa onu mu alayım? 115W bence yeterli.

Gigabyte'ın 11. Nesil işlemcili modellerinde yok MUX bence onu da alabilirsin gayet iyi bir model.

Attığın Gigabyte'da MUX yok,10. nesil gigabytelarda MUX var sadece, Acer istemiyorum dersen alabilirsin gene de.

Hocam AMD kartlı almayı düşünmüyorum ya. Zaten baştaki Acer Nitro her türlü daha iyi sanki.
AMD ekran kartlarının piyasası ölü ya, laptopu da ileride satmak istersen çok uğraştırır ve değer kaybeder diye düşünüyorum.

Attığın Gigabyte'da MUX yok,10. nesil gigabytelarda MUX var sadece, Acer istemiyorum dersen alabilirsin gene de.
Bu laptoplardan bayağı uzak kaldım hocam, eskiden takip ediyordum.
MUX olmayan MSI laptopum 190-200 FPS üstüne çıkamıyordu CS:GO'da. Acaba MUX sadece yüksek FPS aldığımızda mı önemli? Yani iki aynı donanımda laptop düşünün ama birinde MUX var, birinde yok. RDR2 ultra ayarlarda açtınız, tamamen aynı FPS'i mi verir?

Vermez az da olsa fark olur ekran kartını tam kullanmasina da yariyor çünkü. Dedigin gibi Valorant CS:GO gibi oyunlarda fark daha fazla oluyor.

Acer'i alırdım muhtemelen, ama kasa kalitesi soğutma veya panel senin için sorunsa Gigabyte.
Hocam Gigabyte olanı satmaktan vazgeçmiş satıcı.
Acer'i alacağım gibi duruyor.
Ancak incelemesine baktım ve 180W adaptör ile yollanıyor sanırım. Bu laptop yükte 200+W güç harcar. Bu sıkıntı oluyor mu?

Hocam Gigabyte olanı satmaktan vazgeçmiş satıcı.
Acer'i alacağım gibi duruyor.
Ancak incelemesine baktım ve 180W adaptör ile yollanıyor sanırım. Bu laptop yükte 200+W güç harcar. Bu sıkıntı oluyor mu?

Forumda inceleme yapanlar bunun sıkıntı olmadığını söyluyorlardi ve ekstra olarak 230W ile geliyor olması lazim.

140W 3060 ve 12. nesil i7 ile rakipsiz bence bu fiyat bandında. MUX var mı bilmiyorum ancak muhtemelen vardır, sorunu yoksa alınır. Kasası da MSI kasası diye biliyorum.

@Paytak Penguen

Geri
Yukarı