Üniversite için 25.000 TL laptop önerisi

Bütçe
25k

luka8383

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, hemen konuya gireceğim: 25K TL bütçem var ve bir laptopa ihtiyacım var. Bilgisayar işlerinden pek fazla anlayan birisi değilim, bu yüzden bana direkt laptopu link olarak atarsanız iyi olur.

Aradığım özellikler:
- Şarj kullanımı uzun olmalı, 3-4 saat gitmeli.
- Ekranı büyük olmalı, 15 inç ve üstü.
- En az 4-5 yıl kullanabilmeliyim. Üniversite içinde kullanmayı planlıyorum.
- Oyun olarak daha çok LoL oynamayı planlıyorum ancak yine de bu yüzden düşük sistemli laptop önermeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL dışında oyun oynamıyorsanız kesinlikle Macbook.
Ya aslında macbook bana da mantıklı geldi ama ekran olarak küçük ve lol oynamak içinde pek iyi gelmedi. Daha iyi olanları zaten butcemi aşıyor. Android yerine IOS kullanmakta cabası. Monster almistim bugün aslında iyi olduğunu da düşünüyorum ama herkes iade et falan dedi bilmiyorum kafam karisik.

Beklentileriniz yüksek değilse bence 25k'ya çıkmanıza gerek yok 17-18k TL'lere bir bilgisayar bulabilirsiniz.
4-5 yıl uzun süre kullanmak istiyorum.

Bütçe Arttırılabilir İse: https://www.akakce.com/laptop-noteb...-tasinabilir-bilgisayar-fiyati,386195924.html

26K Para verip 3050 Ti almak çok mantıksız 2-3 yıl sonra yeni çıkan bir oyun oynamak istersiniz VRAM yetersiz kalır.
Lenovo öneririm bende kullanıyorum güç tasarrufunda en az 3 saat gidiyor.

Ya aslında macbook bana da mantıklı geldi ama ekran olarak küçük ve lol oynamak içinde pek iyi gelmedi. Daha iyi olanları zaten butcemi aşıyor. Android yerine IOS kullanmakta cabası. Monster almistim bugün aslında iyi olduğunu da düşünüyorum ama herkes iade et falan dedi bilmiyorum kafam karisik.

4-5 yıl uzun süre kullanmak istiyorum.
Monster almak yapabileceğiniz en büyük hata olur. Çin’den getirdikleri ne olduğu belirsiz donanımlara marka basarak müşteriye kakalamaya çalışan bir şirket. Her an her şey olabiliyor. Sağlamlık desen yok performans desen sakat. O yüzden Monster tercih etmenizi hiç önermiyorum.

Oyun oynamayı düşünüyorsan:

Yeni konular

Geri
Yukarı