Üniversite için 7000TL laptop tavsiyesi

Numb

Centipat
Daha fazla  
Üniversiteye başlayacağım ve taş çatlasın laptop almak için ayıracağım para 7000TL bu fiyatta oyun oynatabilecek ve 144 Hz ekrana sahip olabilecek laptop var mıdır önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Üniversiteye başlayacağım ve taş çatlasın laptop almak için ayıracağım para 7000TL bu fiyatta oyun oynatabilecek ve 144 Hz ekrana sahip olabilecek laptop var mıdır önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Şu an ki kur ve ekonomi ile sana ne oyun oynatacak ne 144 Hz ekran laptop bulabiliriz yani imkansız.
Sadece 10200U işlemcisi olan cihaza 5-6K fiyat istiyorken sadece ödev, ders, Office tarzı programları açacak cihaz önerebilirim.

Bütçeyi biraz aşıyor ama rahat oyun oynatır ve günlük işlemclerinizi rahatlıkla yaparsınız.

Isınma sorunu+ klasik Monster riskleri en sorunlu kasalardan birisi.

Ayrıca, bu yazıyı okursan neden Abra önerilmiyor anlarsın.

Bu bütçeye bulunabilecek en iyi bilgisayardan biri ama sorunları vardır sonuçta bütçe kısıtlı ama bilgilendirmeniz için teşekkürler.

Bütçeyi biraz aşıyor ama rahat oyun oynatır ve günlük işlemclerinizi rahatlıkla yaparsınız.
bunu listeye ekledim gayet iyi bir alete benziyor

Resmen iki arada bir derede kaldım cihaz bulamıyorum 😅

Bu bütçeye bulunabilecek en iyi bilgisayardan biri ama sorunları vardır sonuçta bütçe kısıtlı ama bilgilendirmeniz için teşekkürler.

Sorunlu cihaz arkadaş.

Excalibur ve Abra serisinden katiyen uzak durulmalı.

bunu listeye ekledim gayet iyi bir alete benziyor

Resmen iki arada bir derede kaldım cihaz bulamıyorum 😅

Abra serisine o kadar para vereceğime 200 ekler 144 Hz 4600H 1650 Acer Nitro alırım tek sorunu Linux ile geliyor.

Geri
Yukarı