Üniversite için laptop mu masaüstü mü?

Rusegar

Centipat
Yer
Antalya, Muratpaşa
Laptop iyi olur, masaüstünün taşıması dert. Hangi üniversitede Turizm rehberliği okuyacaksın?

Masaüstünü taşımak dert olmaz, taşınmaz.

@Prism

Çok gezen birisi isen laptop almak en mantıklısı. Yok, ben fazla dolaşmıyorum. İşimi hep oturduğum yerden yaparım dersen masaüstü de alabilirsin. Ama hala laptop daha mantıklı :D.

KS
KS
Prism

Prism

Decapat
Yer
[email protected]
Laptop iyi olur, masaüstünün taşıması dert. Hangi üniversitede Turizm rehberliği okuyacaksın?
Ege Üniversitesi yüksek ihtimal.
Masaüstünü taşımak dert olmaz, taşınmaz.

@Prism

Çok gezen birisi isen laptop almak en mantıklısı. Yok, ben fazla dolaşmıyorum. İşimi hep oturduğum yerden yaparım dersen masaüstü de alabilirsin. Ama hala laptop daha mantıklı :D.
Laptop seven biri değilim aslında, gezsem bile az gezerim, masaüstücülerdenim. Fakat okulda laptop gerektiren bir durum olmaz mı diye düşünüyorum :/

adddaaaaal11

Centipat
Makaleler
4
Yer
Rusya
Laptop alman daha mantıklı.

IMG_20210821_234341.jpg

KS
KS
Prism

Prism

Decapat
Yer
[email protected]
Dapdar yurt odalarında nereye sığdıracaksın masaüstüyü.
Haklısın fakat yurt çıkmama durumu da var zaten. Eve çıkacağımı düşünürsek sence hala laptop mu mantıklı yoksa masaüstü de düşünülebilir mi? Aslında laptop benim için avantaj taşınabilir olduğu için fakat vereceğim para ile alacağım performansı laptop/masaüstü olarak karşılaştırdığımda masaüstü çok daha avantajlı gibi performans bakımından. Oyunlar da oynarım yüksek ihtimal.

Yeni konular

Yukarı