Üniversite İçin Laptop Şart mı?

Polislik eskisi kadar kolay değil. Torpilsiz biraz zor artık. İngilizce falan öğrenmeye çalış. Şimdiden KPSS'ye başlayabilirsin. Günde 1 saat çalışarak. Zaten İşletme bölümünün derslerini gözün kapalı geçiyorsun. Birden çok seçeneğin olsun yani. Senin hayrına olur.
Hocam birçok ihtimal düşündüm. Çift anadal, yurtdışı(İngilizceyi geliştirmem gerekiyor) , polislik gibi. Torpil olayını da hayırlısı demekten başka birşey gelmiyor elden.

Sadece polislik için yaptıysan bence hata etmişsin bana göre yani, son yıllarda çok sayıda polis alındı geçen yıl 20 bin POMEM alındı + PMYO da var, ileride ihtiyaç azalınca ne olur bilmiyorum ama bu şekilde sürekli alınacağını da sanmıyor.

Sadece polislik için yaptıysan bence hata etmişsin bana göre yani, son yıllarda çok sayıda polis alındı geçen yıl 20 bin POMEM alındı + PMYO da var, ileride ihtiyaç azalınca ne olur bilmiyorum ama bu şekilde sürekli alınacağını da sanmıyor.
Sadece polislik değil. Dediğim gibi olmazsa eğer askerlikten hemen sonra yurtdışına da çıkıp vatandaşlık için sürünmek zorunda kalabilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı