Üniversite internetinden Steam'e bağlanılmıyor

Bendede açılmıyordu sonra spedify ile denedim ve saniyede 15mb hızda indirmeyi başardım. Sonra VPN i kapatınca steame girebildim. 2-3 gün sonra denedim ve steame giremedim ve bundan yine 3-5 gün sonra tekrar denedim Steam e girebildim VPN siz. Anlamadım ki bende bi giriyor bi girmiyor. Bu arada spedify ile denediğim ilk gün 170gb lik oyun indirdim toplam xd

Evet. Kendi sanal makineni kiralıyorsun ve istediğin gibi kullanıyorsun.

Almanya merkezli bir VPS aldım bu sayede Türkiye'de engelli hizmetlere Almanya'dan bağlanıyormuş gibi erişebiliyorum.

VPN kurulumunu yaparken istediğin portu da ayarlayabiliyorsun. 80 portu http olduğu için asla engelleyemezler. Ben de VPN'i 80 portundan kullanıyorum.

Bir de VPN'i kullanan tek kişi olduğun için ücretsiz VPN hizmetlerine kıyasla aşırı hızlı oluyor ve reklam da olmuyor. (OpenVPN)
Deniyeceğim onu , zaten DO'da hesap açmayı düşünüyordum .

Bendede açılmıyordu sonra spedify ile denedim ve saniyede 15mb hızda indirmeyi başardım. Sonra VPN i kapatınca steame girebildim. 2-3 gün sonra denedim ve steame giremedim ve bundan yine 3-5 gün sonra tekrar denedim Steam e girebildim VPN siz. Anlamadım ki bende bi giriyor bi girmiyor. Bu arada spedify ile denediğim ilk gün 170gb lik oyun indirdim toplam xd
Spedify indirdim oldu galiba steam kendini güncelliyor şu an , kota 2 Gb diyorda aştığımda sınırlamamı gelicek yoksa hiç giriş yapamıyacakmıyım .

Spedify indirdim oldu galiba Steam kendini güncelliyor şu an, kota 2 GB diyorda aştığımda sınırlamamı gelecek yoksa hiç giriş yapamayacak mıyım?

Kanka biraz geç cevap vermiş olabilirim ama 2 GB dolduktan sonra açık olan spedify penceresine hiç dokunmazsan Full indiriyor. Ondan sonra bir daha kullanmak istersen 1 ay beklemen lazım aylık 2 GB kotanın gelmesi için.

Merhaba, üniversite netinde Steam engellenmiş ve VPN denediğimde VPN'e de bağlanamıyorum. ProtonVPN kullanıyorum bu sorunu aşmış birisi var mı acaba?
Hocam ben kendimce çözümü buldum öncelikle kütüphane ya da okula otamatik bağlantı yapıyoruz,sonra kendi mobil internete bağlanıp steame giris yapip indirmek istediğimiz oyunu indirmeye basıyoruz indirme baslayaninca direkt kütüphane internetine bağlan diyoruz.İndirme kaldığı yerden devam ediyor.Bende böyle çözülmüştü

Geri
Yukarı