Üniversite not ortalaması hakkında

248615

Hectopat
Herkese merhaba, benim güz dönemi 2 ff 2DC dersler var genel not ortalamam 1.78. dönem not ortalaması da 1.46 bahar dönemi genel not ortalamami 2 ya da 2'nin üstünde yaparsam sınıfı geçer miyim?

Üniversiteden üniversiteye değişiyor diye biliyorum. Bizde kalma yok kredi olayı var. Anlatirdim ama gereksiz. Not ortalamasına sadece ders seçerken bakıyorlar.

Benim de aynı 1.78 olmasına rağmen başarılı sayılıyorum. Bu işlerde en kısa çare öğrenci işleri ben bir ton yönetmelik okudum yine bir anlam veremedim öğrenci işlerini aradım o da farklı bir şey söyledi. Üniversite çok enteresan bu konuda not ve akademik anlamda ne yapacağın ve ne yapman gerektiği hiçbir şekilde açık değil. Ya akışına bırakacaksın ya çok ders çalışacaksın ya da çok bilgi edinmeye çalışacaksın. Değişmeli bu sistem.

Benim de aynı 1.78 olmasına rağmen başarılı sayılıyorum. Bu işlerde en kısa çare öğrenci işleri ben bir ton yönetmelik okudum yine bir anlam veremedim öğrenci işlerini aradım o da farklı bir şey söyledi. Üniversite çok enteresan bu konuda not ve akademik anlamda ne yapacağın ve ne yapman gerektiği hiçbir şekilde açık değil. Ya akışına bırakacaksın ya çok ders çalışacaksın ya da çok bilgi edinmeye çalışacaksın. Değişmeli bu sistem.
Hangi ünide okuyorsun ben süleyman demireldeyim

Kalma olayı iki dönemi kapsıyor diye biliyorum ama siz yine de üniversite yönetmeliğine bir göz atın.
Anladım 2 donem nasıl olmalı ben sdü de okuyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı