Üniversite öğrencisi için dizüstü bilgisayar önerisi

Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Oyun bilgisayarı tercihim arasında bataryadan dolayı maalesef yok. Amacım kütüphaneye gittiğimde uzun süre video izleyebilmek beni yarı yolda bırakmayacak dayanıklı bir laptop
O zaman ilk attığım Matebook D15'i alın derim.

Huawei D14 Ryzen 5 3500U 512 SSD öneririm. 3 ay önce 4500 TL civarına almıştık şu an fiyatı 6 7 bin TL arası. Full parlaklıkta wifi ile bağlantılı şekilde 5 saati aşırmıştım video izleyerek. Oyun oynamayacaksanız alınır. Şarjı aşırı derecede hızlı bir şekilde doluyor.

H işlemci maalesef performans işlemcisi benim bataryayı çok tüketecek bir bilgisayara ihtiyacım yok çünkü öylr işlerle uğraşmıyorum. İntel istememin sebebi amd işlemcilerin eleştirilmesi

Bizim AMD işlemcili dizüstü bilgisayarlar önermemizi eleştirmek yerine neden arkadaşın Intel istediğini eleştirseniz daha iyi olur diye düşünüyorum. Bu bütçede 4800H en iyi işlemci. Konu sahibine de soruyorum Intel istemenizin özel bir sebebi var mı?
Bende daha iyi bir işlemci olduğunu biliyorum fakat arkadaş intel işlemci istemiş eleştiri yok burda

Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Oyun bilgisayarı tercihim arasında bataryadan dolayı maalesef yok. Amacım kütüphaneye gittiğimde uzun süre video izleyebilmek beni yarı yolda bırakmayacak dayanıklı bir laptop
Bana kalsa bütçe arttır M1 Air alır derim ama, madem öyle diyorsun, bana kalsa MateBook ''14'' al.
HUAWEI MateBook 14 | HUAWEI TÜRKİYE
O zaman ilk attığım Matebook D15'i alın derim.
Hocam bu MateBook D14 ve D15 önerme sebebiniz nedir? @Samotne Ciasteczka hocam da aynı şeyi yapıyor sürekli. Daha iyi dizüstü bilgisayarlar var ve siz de bunu muhtemelen biliyorsunuz. Neden sürekli D14 ve D15?

Huawei D14 Ryzen 5 3500U 512 SSD öneririm. 3 ay önce 4500 TL civarına almıştık şu an fiyatı 6 7 bin TL arası. Full parlaklıkta wifi ile bağlantılı şekilde 5 saati aşırmıştım video izleyerek. Oyun oynamayacaksanız alınır. Şarjı aşırı derecede hızlı bir şekilde doluyor.
Öneriniz için teşekkür ederim aldım listeme
Bana kalsa bütçe arttır M1 Air alır derim ama, madem öyle diyorsun, bana kalsa MateBook ''14'' al.
HUAWEI MateBook 14 | HUAWEI TÜRKİYE

Hocam bu MateBook D14 ve D15 önerme sebebiniz nedir? @Samotne Ciasteczka hocam da aynı şeyi yapıyor sürekli. Daha iyi dizüstü bilgisayarlar var ve siz de bunu muhtemelen biliyorsunuz. Neden sürekli D14 ve D15?
M1 yerine gözüme 10bin TL’ye İntel MacBook Air çarptı peki onu önerir misiniz? Fazla abartı olur mu ?

Evet kağıt üzerinden bakıldığında attığın Matebook daha güçlü ancak hem konu sahibi için ekranı küçük kalabilir hem de işlevsellik bakımından D serileri daha iyi.

Ek olarak aslında işlemci dışında D14 ile Matebook 14'ün pek farkı yok.

Evet kağıt üzerinden bakıldığında attığın Matebook daha güçlü ancak hem konu sahibi için ekranı küçük kalabilir hem de işlevsellik bakımından D serileri daha iyi.

Ek olarak aslında işlemci dışında D14 ile Matebook 14'ün pek farkı yok.
2K ekran? İşlevsellik derken? Özellikle bir ekran boyutu da belirtmemiş. Ayrıca onu geçtim tamam, 6000TL bütçede Swift 3 dururken o çöp D15 önerilir mi ya?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı