Üniversite okurken işveren olmak

kadiryesil

Hectopat
Arkadaşlar şu anda 20 yaşında İngilizce işletme öğrencisiyim ve aynı zamanda 18-20 çalışananımın olduğu bir iş yerine sahibim, yani vergi sigorta bankalarla fazla haşırneşirim, mezun olduktan sonra bana ne gibi katkıları olabilir, diğer mezunlardan ne gibi farkım olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu anda 20 yaşında İngilizce işletme öğrencisiyim ve aynı zamanda 18-20 çalışananımın olduğu bir iş yerine sahibim, yani vergi sigorta bankalarla fazla haşırneşirim, mezun olduktan sonra bana ne gibi katkıları olabilir, diğer mezunlardan ne gibi farkım olabilir?
Hangi üniversitedesin, nasıl bir işletmen var bilmiyorum ama sana getireceği artı çok bu durumun. Üniversite bittiğinde kendi işletmeni geliştirmeye odaklanırsın. Eğitimini almış biri olarak çok daha iyi işler çıkartırsın. Aynı zamanda diğer arkadaşların gibi tam yeni mezun damgası yemezsin çünkü insanlara gerçek zamanlı iş tecrüben olduğunu söyleyebilirsin. CV'nde bunu belirtirsin. Daha şimdiden piyasayı biliyorsun bu bile kişisel gelişimine bir katkıdır ve iş hayatında senin için yardımcı bir etken olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı