Üniversite sınavı için hangi derslere çalışmam gerekir?

Lexuryyy

Hectopat
Bölümüm siber güvenlik üniversitede yazılım mühendisliği okumak istiyorum. Fakat TYT-AYT de neler çıkacağını bilmiyorum. Mf-mt-TS diye şeyler var onlar nelerdir. Hangilerine çalışmam gerekir?

Bu sene girip sınav hakkında fikir sahibi olabilir. Nasıl bir ortamda sınav olduğunu ve soru tarzlarını görerek iyi bir temel atar. Düşüncenize katılmıyorum.

Konuları bilmeyen birisinin, soruları incelemesi ne kadar işe yarar bilemiyorum doğrusu?

Fonksiyon bilmeyen bir adamın, türev ve integral sorularına yorum yapması ile aynı şey olmaz mı sizce?

Bu sene girip sınav hakkında fikir sahibi olabilir. Nasıl bir ortamda sınav olduğunu ve soru tarzlarını görerek iyi bir temel atar. Düşüncenize katılmıyorum.
Bu sene girmezse, seneye daha çok öğrenci sınava girecek, ve iyi bir sıralama yapma şansı düşecek.

MF, yani sayısal derslerine çalışmalısın. Ve çalışmayı sakın son seneye bırakma.

Konuları bilmeyen birisinin, soruları incelemesi ne kadar işe yarar bilemiyorum doğrusu?

Fonksiyon bilmeyen bir adamın, türev ve integral sorularına yorum yapması ile aynı şey olmaz mı sizce?

Bu arkadaşın lisede matematik veya diğer dersleri görmediğini nereden biliyorsunuz? Hem çalışmadan girip bir yer tutturabilenler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı