Üniversite sınavı için zor tarih soru bankası önerisi

wowgenerals

Kilopat
TYT ve AYT oturumları için önerebileceğiniz kazık soru bankası var mı? Limit ve Birey B serisi çözüyorum yeni Karekök Yayıncılığının tarih kitabını sipariş verdim ona bakacağım fakat yeterli gelmiyor çünkü TYT formatında bilgiyi yorumlattığı için pek hoşuma gitmiyor. İlk oturumun formatı bu biliyorum fakat daha bilgiye yönelik kazık soru bankası önerisi yapabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim. Limit yayınlarına kıyasla Birey B daha bilgiye dayalı ama istediğim düzeyde değil.

Rica ederim, hedefi yüksek olanların kesinlikle çözmesi gereken bir yayın olduğunu düşünüyorum. Acil de öyle.

Konularıma yazdığınız pozitif ve bilgilendirici yorumlarınız için çok sağolun gerçekten :) Bende tam böyle bir kitap istiyordum.
Ben de sayısalım :( Kolay gelsin, umarım istediğin yeri kazanırsın.

Umarım sizde istediğiniz yeri kazanırsınız. Ben de sayısal olarak başlamıştım bu maceraya şu an sözel bölümüne hazırlanıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı