Üniversite sınavına çalışma kitabı

Matematik için 345. İleri ne demek. Çok çok seveceksiniz. Geometri çok kötü diyorsan Karekök Geometri Sıfır alınabilir. Fakat bu kitabın bir eksisi var. O da yeni nesil soruların çok az olması. Fakat yeni baskıda nasıl bilmem. Bendeki 2019-2020 baskısı. Ama öğrenmek istiyorum temelden diyorsan severek alabilirsin.

Türkçe için paragraf kitabı alsan güzel olur. Çok ileri taşıyacak seni. Ve Paragrafın Ritmi adlı kitap ilaç gibidir. Tavsiye ederim.

Problemler için giriş seviyesi fakat yeni nesil tipi de öğreten kitap olan Aktif Problemler kitabını öneririm. Bunlara ağırlık versen çok çok güzel olur.
Teşekkür ederim. Acaba Karekök Geometri şimdiden alsam sıfırdan geç olmaz mı? Kenan Kara öneriliyor Youtube'de oradan videolarını izleyeceğim.

Bir de paragraf olaraktan Limit Kronometre bana baya bir önerildi. Şu an yarıladım. Her gün 20 soru çözmeye çalışıyorum oradan. Zor soruları da var tabii. Ama sizin bahsettiğinize de bakacağım.

Bir de paragraf olaraktan Limit Kronometre bana baya bir önerildi. Şu an yarıladım. Her gün 20 soru çözmeye çalışıyorum oradan. Zor soruları da var tabii. Ama sizin bahsettiğinize de bakacağım.
Limit'te zorlanmıyorsanız bırakın devam edin oradan. :D
Benim önerdiğim kitap birkaç taktik veriyor ve devamında soru. Giriş olarak önerdim.

Geometri'de YouTube üzerinden de ilerleyecekseniz o zaman Geometri Sıfır kitabını almayın.

Limit'te zorlanmıyorsanız bırakın devam edin oradan. :D
Benim önerdiğim kitap birkaç taktik veriyor ve devamında soru. Giriş olarak önerdim.

Geometri'de YouTube üzerinden de ilerleyecekseniz o zaman Geometri Sıfır kitabını almayın.
Bir soru daha sormak istiyorum size. Ben hem Sözel hem de Eşit Ağırlıktan derece yapmak istiyorum. Acaba Sözel için Ayt Felsefe Grubu'na ne zaman başlamalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı