Üniversitede 11.000 TL bütçe ile laptop vs masaüstü

Bütçe
10.000tl - 11.000tl
Omen gayet iyiymiş 15inch olması biraz kötü sadece.
O değil de 2x4 olarak geliyor, sonradan değiştirmeniz gerekebilir.

Dostlar bu arada laptop önerilerinize açığım çünkü insanların Monster markası hakkında olumsuz önyargıları sonucu ister istemez bende bir tedirginlik oluştu, Tuplar T7 v20.2 düşünüyordum, ray tracing özelliğine sahip olması, yeni nesil güçlü bir işlemciye sahip olması önceliğim.
Almanızı önermem. Malzeme kaliteli değil ve çoğunlukla ısınma sorunları oluşuyor.

O değil de 2x4 olarak geliyor, sonradan değiştirmeniz gerekebilir.

Almanızı önermem. Malzeme kaliteli değil ve çoğunlukla ısınma sorunları oluşuyor.
2x4 şeklinde geldiğini bilmiyordum, teşekkürler.

Piyasada 11k'ya rtx2060 + 16gb ram + i7 10. nesil işlemciyi sunabilen başka bir laptop bulamadım, bu yüzden Monster düşünüyordum, ısınma konusunda ise bir arkadasım bahsettiğim modeli kullanıyor Cyberpunk 2077 oyununda 80 85 arası oynadığını söylüyor 87leri de görmüş. Malzeme kalitesinde haklısınız iyi değiller.

T5lerin ısınma sorunu daha fazla oluyormuş küçük bir kasaya sahip olduklarindan dolayı.

Eğitim Fakültesinde okuyacağım, her türlü bilgisayarla illaha bir işim mi olacak?
Fakülteden bağımsız aslında üniversiteye gidince max 3 ay yaz tatilinde evde durabilirsin o da belki, çoğunlukla yaz tatilinde de kullanmazsın bilgisayarı boşa gider yani evde, ha ama orada ev tutacağım falan diyorsan düşünülebilir ama laptop iyidir her türlü.

Laptop daha mantıklı, masaüstünde ekran kartları zaten laptop parası oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı