niversitede Hermione'ye benzeyen k覺z

BERWAR

Zettapat
Kat覺l覺m
19 Eyl羹l 2015
Makaleler
7
繹z羹mler
40
Ginny Weasley kitapta m羹thi bir k覺z olarak g繹sterilirken filmlerde Harry'nin eilip bac覺覺n覺 balayacak kadar d羹m羹.
襤te bu y羹zden Hermonie izleyiciler i癟in 癟ok daha 繹nem arz etti, hayal k覺r覺kl覺覺na urayanlar 癟ok oldu. Bu verdiin ek bilgiler i癟in saol.

ok doru, halen daha b羹y羹k bi' tart覺ma konusu bu, o yazar bozuntusu olacak kad覺n senaryo yazmay覺 bilseydi u anki izlediimiz seriden 癟ok daha iyisini izleyebilirdik
Kat覺l覺yorum sonuna kadar.

portakal hanim

Picopat
Kat覺l覺m
15 Eyl羹l 2020
Yer
Harikalar Diyar覺
Kitab覺n覺 okumad覺m a癟覺k癟as覺 bilgim yok. Kitab覺 okunmaya deer mi? Filmde Hermonie ve Harry birbirlerine 癟ok yak覺覺yorlard覺, ikisi sevgili olsalard覺 benim a癟覺mdan 癟ok daha etkileyici bir film olurdu.
Evet, kitaplar覺 癟ok g羹zeldir. Kitab覺 okuyup, 羹st羹ne de film olunca tad覺ndan yenmiyor. G羹nde 400 sayfa okuduumu hat覺rlar覺m. 襤lk bask覺 seti duruyor ben de, buram buram nostaljili. Film m羹ziini de kitab覺 okurken a癟覺nca tamamen o d羹nyaya giriyorsun.
Hermione bata Harry'den holan覺yordu da, Harry de bi' y羹z verseydi keke. JK Rowling'in bana g繹re en b羹y羹k hatas覺 budur.

Anonim aks

Picopat
Kat覺l覺m
20 Ekim 2020
Yer
Ankara
ocukluum harry potter kitap ve filmleri ile ge癟ti ve 癟ocukluumda beni baya覺 etkiledi. Bu sene 羹niversiteye ge癟tim tamamen kariyer hedefli bir ekilde ilerliyordum ama ta ki s覺n覺ftaki o k覺z覺 g繹rene kadar, t覺pa t覺p emma Watson'a benzeyen bir arkada sanki filmlerden f覺rlam覺 gibi (emma watson ile yan yana getirseniz fark覺 anlamazs覺n覺z). Birka癟 g羹n sonra yan覺na gittim konumak i癟in baya覺 s覺cak kanl覺 bir k覺z, arkada falan olduk ama dediim gibi harry potter filmlerinden o kadar etkilenmitim ki o arkadaa bu sebepten dolay覺 m覺d覺r bilmem san覺r覺m a覺k oldum. Sizce bir anl覺k heves midir?
Bence s覺rf bir filmi sevdiin i癟in ona fazla sempati duyuyorsun duygular覺n kar覺覺k san覺r覺m san覺r覺m a覺k oldum dediine g繹re belki a覺k s覺nd覺r belki filmden etkilenmendir sadece duygular覺ndan emin olmadan g繹n羹l ileri ile urama.

KS
Pc manyagi 2000

Pc manyagi 2000

Picopat
Kat覺l覺m
20 Kas覺m 2020
ok alaka, o 羹slubu d羹zelt.

slubumda bir s覺k覺nt覺 yok, ne alaka?
Bence s覺rf bir filmi sevdiin i癟in ona fazla sempati duyuyorsun duygular覺n kar覺覺k san覺r覺m san覺r覺m a覺k oldum dediine g繹re belki a覺k s覺nd覺r belki filmden etkilenmendir sadece duygular覺ndan emin olmadan g繹n羹l ileri ile urama.

Dier k覺zlar gibi deil 癟ok s覺cakkanl覺, iyi kalpli, yard覺msever sanki melek.

Yeni konular

Yukar覺