Üniversitede Hermione'ye benzeyen kız

Ginny Weasley kitapta müthiş bir kız olarak gösterilirken filmlerde Harry'nin eğilip bağcığını bağlayacak kadar düşmüş.
İşte bu yüzden Hermonie izleyiciler için çok daha önem arz etti, hayal kırıklığına uğrayanlar çok oldu. Bu verdiğin ek bilgiler için sağol.

Çok doğru, halen daha büyük bi' tartışma konusu bu, o yazar bozuntusu olacak kadın senaryo yazmayı bilseydi şu anki izlediğimiz seriden çok daha iyisini izleyebilirdik
Katılıyorum sonuna kadar.

Kitabını okumadım açıkçası bilgim yok. Kitabı okunmaya değer mi? Filmde Hermonie ve Harry birbirlerine çok yakışıyorlardı, ikisi sevgili olsalardı benim açımdan çok daha etkileyici bir film olurdu.
Evet, kitapları çok güzeldir. Kitabı okuyup, üstüne de film olunca tadından yenmiyor. Günde 400 sayfa okuduğumu hatırlarım. İlk baskı seti duruyor ben de, buram buram nostaljili. Film müziğini de kitabı okurken açınca tamamen o dünyaya giriyorsun.
Hermione başta Harry'den hoşlanıyordu da, Harry de bi' yüz verseydi keşke. JK Rowling'in bana göre en büyük hatası budur.

Çocukluğum harry potter kitap ve filmleri ile geçti ve çocukluğumda beni bayağı etkiledi. Bu sene üniversiteye geçtim tamamen kariyer hedefli bir şekilde ilerliyordum ama ta ki sınıftaki o kızı görene kadar, tıpa tıp emma Watson'a benzeyen bir arkadaş sanki filmlerden fırlamış gibi (emma watson ile yan yana getirseniz farkı anlamazsınız). Birkaç gün sonra yanına gittim konuşmak için bayağı sıcak kanlı bir kız, arkadaş falan olduk ama dediğim gibi harry potter filmlerinden o kadar etkilenmiştim ki o arkadaşa bu sebepten dolayı mıdır bilmem sanırım aşık oldum. Sizce bir anlık heves midir?
Bence sırf bir filmi sevdiğin için ona fazla sempati duyuyorsun duyguların karışık sanırım sanırım aşık oldum dediğine göre belki aşık sındır belki filmden etkilenmendir sadece duygularından emin olmadan gönül işleri ile uğraşma.

Çok alaka, o üslubu düzelt.

Üslubumda bir sıkıntı yok, ne alaka?
Bence sırf bir filmi sevdiğin için ona fazla sempati duyuyorsun duyguların karışık sanırım sanırım aşık oldum dediğine göre belki aşık sındır belki filmden etkilenmendir sadece duygularından emin olmadan gönül işleri ile uğraşma.

Diğer kızlar gibi değil çok sıcakkanlı, iyi kalpli, yardımsever sanki melek.

Yeni konular

Geri
Yukarı