Üniversitede Hermione'ye benzeyen kız

Harry potter gibi yapmayın yeter.
Harry'nin Hermonie varken başkasına aşık olması ben de bir türlü kabullenemiyorum.😂 Harry Potter filminde en anlam veremediğim nokta bu ikisinin nasıl sevgili olmadıkları. Senaryonun bu kısmının kitap ile aynı olmaması bence daha iyi olurdu.

Harry'nin Hermonie varken başkasına aşık olması ben de bir türlü kabullenemiyorum.😂 Harry Potter filminde en anlam veremediğim nokta bu ikisinin nasıl sevgili olmadıkları. Senaryonun bu kısmının kitap ile aynı olmaması bence daha iyi olurdu.
Özellikle sonu. Gerçekten iğrençti, keşke bari sonu kitap ile aynı yapmasalardı.
Mürver Asa'yı kırıp, atacağına kullansana!

Özellikle sonu. Gerçekten iğrençti, keşke bari sonu kitap ile aynı yapmasalardı.
Kitabını okumadım açıkçası bilgim yok. Kitabı okunmaya değer mi? Filmde Hermonie ve Harry birbirlerine çok yakışıyorlardı, ikisi sevgili olsalardı benim açımdan çok daha etkileyici bir film olurdu.

Harry'nin hermonie varken başkasına aşık olması ben de bir türlü kabullenemiyorum.😂 Harry potter filminde en anlam veremediğim nokta bu ikisinin nasıl sevgili olmadıkları. Senaryonun bu kısmının kitap ile aynı olmaması bence daha iyi olurdu.

Kitap kısmıyla aynı olmaması kitap fanları için çok kabul edilemeyecek bir şey olabilir (bende dahil). Ve ayrıca Harry ile Hermione imkansız aşk gibi bir şeydi. Melez Prens kitabında çok net bir şekilde özetlenmiş.
Mürver Asa'yı kırıp, atacağına kullansana!
Kitapta şöyle oluyor. Film'de alttaki yazdığım şeyi yapmama sebeplerini bende anlayamadım.

Harry savaştan sonra Mürver asayı alıyor ve kendi asasını tamir edip Dumbledore'un mezarına geri koyuyor

Son düzenleme:
Kitap kısmıyla aynı olmaması kitap fanları için çok kabul edilemeyecek bir şey olabilir.
Bu da doğru onlarda haklı ama. Ben izleyici olarak Harry ve Hermione ikilisi daha çok yakıştırıyordum, böyle düşünen ben tek değilim. Kitabı okumadığımız için bilmiyoruz, Hermione'nin bu kadar güzel olmasına rağmen Harry'nin başkalarına aşık olması izleyici açısından hayal kırıklığı yarattı şahsen ben de. Başkalarında da aynı durum olmuştur.

Bu da doğru onlarda haklı ama. Ben izleyici olarak Harry ve Hermione ikilisi daha çok yakıştırıyordum, böyle düşünen ben tek değilim. Kitabı okumadığımız için bilmiyoruz, Hermione'nin bu kadar güzel olmasına rağmen Harry'nin başkalarına aşık olması izleyici açısından hayal kırıklığı yarattı şahsen ben de. Başkalarında da aynı durum olmuştur.
Bonnie Wright'ın oyunculuğunu beğenmediysen öyle düşünmüş olabilirsin. Ama kitapları okursan gerçekten Harry ve Ginny aşkına hak verebilirsin. Ginny Weasley kitapta müthiş bir kız olarak gösterilirken filmlerde Harry'nin eğilip bağcığını bağlayacak kadar düşmüş.

Yeni konular

Geri
Yukarı