Üniversiteler açılır mı?

Hocam, bu durum çoğunlukla aşıların durumuna göre değerlendirilecektir, bence. Ben üniversitelerin- pratik eğitim gerektiren bölümler hariç- açılmasına pek sıcak bakmıyorum, açıkçası. Fazlasıyla masraf altında kalmak istemediğim için ve- dediğim gibi, pratik gerektiren bölümler hariç- çoğu bölümün yüz yüze eğitimi ile uzaktan eğitiminin pek de farkının olmamasından dolayı açılmamasından yanayım.

Hocam, bu durum çoğunlukla aşıların durumuna göre değerlendirilecektir, bence. Ben üniversitelerin- pratik eğitim gerektiren bölümler hariç- açılmasına pek sıcak bakmıyorum, açıkçası. Fazlasıyla masraf altında kalmak istemediğim için ve- dediğim gibi, pratik gerektiren bölümler hariç- çoğu bölümün yüz yüze eğitimi ile uzaktan eğitiminin pek de farkının olmamasından dolayı açılmamasından yanayım.

Açıkçası ben de açılmasını istemiyorum. Böyle daha kolay oluyor.

Açılmak zorunda. Online eğitimin bir işe yaradığı yok zaten. Hiçbir şey öğrenmeden iki senemiz boşa gidecek neredeyse.

Aşılar yeterli seviyede olursa, vaka sayıları 10k civarında seyrederse açılır. Şu anda 25k civarında seyrediyor ama vakalar. Umarım hem türlü eğitim kurumu bu sene açılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı