Üniversiteler açılır mı?

technora

Hectopat
Makaleler
1
Hocam, bu durum çoğunlukla aşıların durumuna göre değerlendirilecektir, bence. Ben üniversitelerin- pratik eğitim gerektiren bölümler hariç- açılmasına pek sıcak bakmıyorum, açıkçası. Fazlasıyla masraf altında kalmak istemediğim için ve- dediğim gibi, pratik gerektiren bölümler hariç- çoğu bölümün yüz yüze eğitimi ile uzaktan eğitiminin pek de farkının olmamasından dolayı açılmamasından yanayım.

KS
akardas16

akardas16

Picopat
Hocam, bu durum çoğunlukla aşıların durumuna göre değerlendirilecektir, bence. Ben üniversitelerin- pratik eğitim gerektiren bölümler hariç- açılmasına pek sıcak bakmıyorum, açıkçası. Fazlasıyla masraf altında kalmak istemediğim için ve- dediğim gibi, pratik gerektiren bölümler hariç- çoğu bölümün yüz yüze eğitimi ile uzaktan eğitiminin pek de farkının olmamasından dolayı açılmamasından yanayım.

Açıkçası ben de açılmasını istemiyorum. Böyle daha kolay oluyor.

Xoloth

Kilopat
Makaleler
6
Açılmak zorunda. Online eğitimin bir işe yaradığı yok zaten. Hiçbir şey öğrenmeden iki senemiz boşa gidecek neredeyse.

Ecmel

Decipat
Makaleler
3
Aşılar yeterli seviyede olursa, vaka sayıları 10k civarında seyrederse açılır. Şu anda 25k civarında seyrediyor ama vakalar. Umarım hem türlü eğitim kurumu bu sene açılır.

Yukarı