Üniversitenin ilk günü çanta götürülür mü?

Masaüstü benimki hocam. Kasayı götürüp projeksiyona bağlasam olur mu?
Teneffüslerde Rainbow Six atarım.
Konudaki diğer mesajları da okudum ama hep bir alay etme peşindesiniz, derdinizin ne olduğunu anlayamadım. Size bu konu için öneride bulunmaya da gerek yok sanırım, iyi şanslar.

Hayır üst sınıflar.
Ha, gelip rahatsız ederler anlamında mı?
Bizim bina sadece hazırlık okuyanlara özel hocam.
1. sınıfa geçtiğimizde binamızı değiştiriyorlar.
Konudaki diğer mesajları da okudum ama hep bir alay etme peşindesiniz, derdinizin ne olduğunu anlayamadım. Size bu konu için öneride bulunmaya da gerek yok sanırım, iyi şanslar.
Yapabileceğim bir şey yok ki, laptop yok bende.
Küçük bir şaka yaptığım için alay mı etmiş oldum? Kusura bakmayın.

Ha, gelip rahatsız ederler anlamında mı?
Bizim bina sadece hazırlık okuyanlara özel hocam.
1. sınıfa geçtiğimizde binamızı değiştiriyorlar.

Yapabileceğim bir şey yok ki, laptop yok bende.
Küçük bir şaka yaptığım için alay mı etmiş oldum? Kusura bakmayın.
Yok kimse rahatsız etmez durup dururken. Demek istediğim okul boş olacak tadını çıkar, 1 ay sonra oturacak yer falan bulamayacaksın kafeteryada mesela.

Hiçbir şey götürmene gerek yok, lise değil, dümdüz 1 adet defter ve kalem götürsen yeter. Zaten lisedeki gibi sana kitap vermiyorlar ki çanta götüresin. Hocalar sana hangi yayınları alacağını söyleyecek çıkışta veya farklı yerlerde fiyatlarına bakarak alacaksın. Sözlük al diyecekler sana ama bence alma bir süre sonra boşa düşüyor gereksiz 50-100 TL falan verme.

Hiçbir şey götürmene gerek yok, lise değil, dümdüz 1 adet defter ve kalem götürsen yeter. Zaten lisedeki gibi sana kitap vermiyorlar ki çanta götüresin. Hocalar sana hangi yayınları alacağını söyleyecek çıkışta veya farklı yerlerde fiyatlarına bakarak alacaksın. Sözlük al diyecekler sana ama bence alma bir süre sonra boşa düşüyor gereksiz 50-100 TL falan verme.
Reis defteri elimde taşıyacağıma çantaya koysam daha iyi değil mi?
Elimde defteri bir sağa bir sola gezdirmeyeyim, ondan soruyorum.

Reis defteri elimde taşıyacağıma çantaya koysam daha iyi değil mi?
Elimde defteri bir sağa bir sola gezdirmeyeyim, ondan soruyorum.
Bir defter için çanta taşımana gerek yok illa çanta alacağım vs diyorsan şu tarz şeyler alabilirsin. Senin dışında %90-95 çantasız gelir. İlk günün olayı yok 1-2 saat bile sürmez oryantasyon günü denir, uyum günü vs.

Bir defter için çanta taşımana gerek yok illa çanta alacağım vs diyorsan şu tarz şeyler alabilirsin. Senin dışında %90-95 çantasız gelir. İlk günün olayı yok 1-2 saat bile sürmez oryantasyon günü denir, uyum günü vs.

Yatırıp kırbaçlasan gene çantaya 250 TL vermem.

Geri
Yukarı