Üniversitenin internetinden Steam'e girilmiyor

IP adresini gizliyor zaten. Bunu kendileri açıkça belirtmiş. Tüm verileriniz şifreleniyor ve başka bir sunucu üzerinden internete erişiliyor.
WARP açıp IP Adresim: IP Sorgulama Sitesi bağlantısına tıklayın hocam. Kendi IP adresinizi gösteriyor.

Bknz:

1634978502172.png

Android derseniz Windows'ta da durum aynı zaten.

Cloudflare: From a technical perspective, warp is a VPN. But it is designed for a very different audience than a traditional vpn. Warp is not designed to allow you to access geo-restricted content when you’re traveling. It will not hide your ıp address from the websites you visit.

WARP açıp IP Adresim: IP Sorgulama Sitesi bağlantısına tıklayın hocam. Kendi IP adresinizi gösteriyor.

Bknz:

Eki Görüntüle 1196116

Android derseniz Windows'ta da durum aynı zaten.

Cloudflare: From a technical perspective, warp is a VPN. But it is designed for a Very different audience than a traditional VPN. Warp is not designed to allow you to Access geo-restricted content when you're traveling. It will not hide your IP address from the websites you visit.

Açık ve kapalıyken sorgulama yaptığımda sonuçlar böyle gözüküyor hocam. Speedtest sunucularında ise tüm sunucular Almanya'da gözüküyor. Sonuç olarak VPN açıkken malum sitelere girebiliyorum...

B9FB23AE-079E-4FD1-8CB4-7ACDCB7C013F.png

290D2571-09A2-41DB-95CC-93072DD700D7.png

F91F2217-1446-436C-BBC6-94725F9D6358.png

4B34BA14-32E7-4259-8021-1FD8DEE21F99.png

Açık ve kapalıyken sorgulama yaptığımda sonuçlar böyle gözüküyor hocam. Speedtest sunucularında ise tüm sunucular Almanya'da gözüküyor. Sonuç olarak VPN açıkken malum sitelere girebiliyorum...
Belirttiğim gibi IP'nizi her yerden gizlemiyor. Cloudflare'in yazdığı açıklamayı paylaştım. ipadresim.com sitesinde hâlâ kendi IP adresim gözüküyor benim mesela.

"Cloudflare: From a technical perspective, warp is a VPN. But it is designed for a Very different audience than a traditional VPN. Warp is not designed to allow you to Access geo-restricted content when you're traveling. It will not hide your IP address from the websites you visit."

Bilgilendirmeniz için sağ olun hocam.

Arama sorgularını şifrelemek için tasarlanmış fakat bunun klasik bir VPN gibi olmadığını söylüyorlar. O zaman bu WARP sistemi IP adresini herhangi bir siteye, gizleyip gizlemeyeceğine nasıl karar veriyor?

IP adresini gizlediği sitelerde çatır çatır çalışıyor. Neden tüm sitelerde kullanılmıyor ki?

Arama sorgularını şifrelemek için tasarlanmış fakat bunun klasik bir VPN gibi olmadığını söylüyorlar. O zaman bu WARP sistemi IP adresini herhangi bir siteye, gizleyip gizlemeyeceğine nasıl karar veriyor?

IP adresini gizlediği sitelerde çatır çatır çalışıyor. Neden tüm sitelerde kullanılmıyor ki?
Evet klasik bir VPN gibi değil. Yani anonim IP vermek için kullanmak mantıklı değil. Sorunuza gelecek olursam bir fikrim yok aslında. Her siteden gizleyip tam bir VPN olsa iyi olurmuş. TR sunucularına da bağlanıyor ve ping az. Tam VPN olsa güzel olurdu.

Geri
Yukarı