Çözüldü Ege Üniversitesi'nin verdiği mail adresi kapanıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dümdüz

Megapat
Makaleler
53
Yer
İstanbul
Herkese selamlar.

Ege Üniversitesi son sınıf öğrencisiyim.

Bana verilen edu mailimi çoğu yerde kullandım. 1 TB OneDrive'dan tut sınırsız Google Drive'a, Office lisanslarından bir çok şeyde kullandım. Özel fotoğraflarımı da yükledim. Mezun olduktan sonra mail kapanırsa fotoğraflarım da gider... Acaba kapanıyor mu mail adresi?

Hâlâ duruyor. Ancak ben mezun kartı çıkartmıştım, onunla alakalı mı bilmiyorum.
Mezun olunca @mezun.okulismi.edu.tr veya @alumni.okulismi.edu.tr uzantılı e-posta talep edebiliyoruz. Sen de mezun kartı çıkartabilmen için önce bu e-postalardan birine sahip olman lazım. Yani muhtemelen bu şekilde kullanmaya devam edilebiliyorsun ama bir sınırı var mı bilmiyorum.

Mezun olunca @mezun.okulismi.edu.tr veya @alumni.okulismi.edu.tr uzantılı e-posta talep edebiliyoruz. Sen de mezun kartı çıkartabilmen için önce bu e-postalardan birine sahip olman lazım. Yani muhtemelen bu şekilde kullanmaya devam edilebiliyorsun ama bir sınırı var mı bilmiyorum.
Bu şekil bir e-posta adresim yok, direkt öğrenci mail adresim duruyor, mezun kartım da elimde 1 yıl oldu sanırım.

Geri
Yukarı