Ünlü birisiyle nasil tanışılır?

Casper Neo

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ilk şarkısını dinlediğimden beri tuğçe kandemiri çok seviyorum, çok iyi birisi. Instagram'dan Twitter'dan mesaj yazıyorum görmüyor, beni görmesi için ne yapmalıyım? Onunla tanışmak istiyorum da (aynı zamanda edebiyat öğretmeni) ayrıyeten üniversite için Mersin'i bile yazmayı düşünüyorum. Onunla görüşebilmek için...
Yanlış anlaşılma olmasın sevgili manasında değil.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ilk şarkısını dinlediğimden beri tuğçe kandemiri çok seviyorum, çok iyi birisi. Instagram'dan Twitter'dan mesaj yazıyorum görmüyor, beni görmesi için ne yapmalıyım? Onunla tanışmak istiyorum da (aynı zamanda edebiyat öğretmeni) ayrıyeten üniversite için Mersin'i bile yazmayı düşünüyorum. Onunla görüşebilmek için...
Dm'den yaz. Şaka maka Tuğçe Kandemir'in nesini sevdiniz acaba. Sesini burnundan veren ve her duyduğumda tüylerimi diken diken eden bir şarkıcı hiç sevmem.

Makul bir yöntem : Öncelikle Tuğçe Kandemir'in menajerini ara, kafe de ne kadar fiyata çıkacağını ve şartlarını öğren, sonra bulunduğun ilde ki en güvenilir kafe ile bu fiyatı ve şartları konuş. Uygun gelirse kafe parayı öder o kafeye gelir ve sen de kafe - menajer - Tuğçe arasında bir yerde yer alırsın. Amacına da ulaşırsın.

Başka sevecek ünlü bulamadınızmı hahahah.

Yeni konular

Geri
Yukarı