Ünlüler neden iPhone kullanır?

Kendilerini "zeenngin" göstermek için Nuri "Babacum."
"Zennggiinn"
Cidden İphone'den ne anlıyolar dicem ama bazen bende çok merak ediyorum 16 kişilik sınıfta 14 kişi İphone kullanıyor sadece 2 kişi Huawei ve Xiaomi kullanıyor bir an kriz geçirecek gibi oluyorum "anah neden herkes İphonecu? " diye. Ben Huawei arkadaşım Xiaomi kullanıyor onlar biz neden bu telefonları seçtik merak ediyorlar aynısını biz de merak ediyoruz neden İphone seçtiler? diye.
Ben de dellendim telefonumu satıp babam telefon alınca Note 3'nü alacam bunu satacağım üstüne para ekleyip "Afyon" alacağım dellendim ve fıttırdım. 😂

Son düzenleme:
Çünkü paraları var? Ben daha büyük bir sebep göremiyorum. Parası olan insan elbette arkasında daha büyük bir şirket bulunan ve kendisine günlük hayatta en az sorun çıkartacak telefonu tercih edecektir. Benim param olur, ben android tercih ederim fakat bu sırf benim teknolojiye olan merakım ve ilgimden ötürü, zira iOS'u sıkıcı buluyorum.

Ben Nokia 9 istiyorum ama bütün YouTuber'lar iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi. Nokia bunların telefonlarını almıyor, ne varsa Apple zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı