Üreticilerin 2. Dünya Savaşı Konulu Oyun Çıkarmaması

Erşah

Kilopat
Merhabalar arkadaşlar.

Bunu artık bir sitem olarak nitelendirebilirsiniz ama ben teknolojik oyunlardan çok sıkıldım. Ya cidden her oyunda mutlaka üstün bir teknoloji isteğidir aldı başını gidiyor. Sağlam bir teknoloji öncesi oyun bir türlü göremiyorum. Crysis'lar falan iyiydi ama artık yavaştan (kusura bakmayın) bence b*ku çıkmaya başladı. Battlefield'ın, Call of Duty'nin, Medal of Honor'ın, 2. dünya savaşı temalı oyunlarını cidden bekliyorum artık. Şöyle ki son çıkan oyunları (Advanced Warfare, Black Ops 3, Crysis 3, Syndicate, Wolfenstein New Order v.b.) zevk alarak oynayamadım hatta bitirmedim bile. Kısacası siz de benimle aynı fikri mi paylaşıyorsunuz yoksa daha ne kadar gelişir diye mi bekliyorsunuz?

Maalesef üreticiler kaliteli bir yapıt yapmaktansa, ne kadar fazla ürün satabileceklerini düşündüklerinden dolayı bu tür gerilemeler oluyor.

Ben 2. Dünya savaşı değilde şöyle 1500'lü yıllarla ilgili MMORPG oyun iyi olurdu. İsteyen Japon Samurayı, İngiliz Şövelyesi, Kızıl Derili ya da Osmanlı Askeri falan olmalı... Kültürlere göre hepsinin farklı hikayesi olsun. :D Çok şey istedim ama burdan bütün oyun yapımcılarına sesleniyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı