Üroloji doktoru nasıl muayene eder?

Aequitas233

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Açık konuya gireceğim. Benim sünnet derisinde yara var o yüzden doktora gideceğim. Doktor nasıl muayene eder? Dokunur bakar ona göre krem mi verir? Bir de makattan kan geliyor. Onu da söyleyeceğim. Nasıl bakar makattan?
Yaş 14 erkeğim. Korku var. Utanma var. Bir de o anda kalkmasına utanıyorum.

Hocam makat için kullandıkları bir alet vardır ve onunla muayne eder diye düşünüyorum veya gereken yerde elini kullanabilir doğrudur, kalkma olayına gelirsek sen aklına onu getirirsen illaki o an kalkar bu biraz psikolojik bir şey, sen o an aklına getirmemeye çalış ve aklına gelirse de baska bir şeyle ilgilenebilirsin. Biraz saçma gelebilir ama istiyorsan gitmeden önce mastürbasyon yap belki bir nebze de olsa kalkmamasi için çözüm yolu olabilir, diyelim ki kalktı çok da dert etme zaten ortamda iki kişisiniz eminim ki doktor da bunu normal karşılar sonuçta çoğu kişinin o bölgesine bakıyor eminim ki orada 20 yaşındakinin de 40 yaşındakininde şeyi kalkıyordur bu normal bir durum 😀
Hocam bir de son olarak doktorun muayne edeceği bölgelerin temiz olduğuna emin olun kıllar varsa almanızı öneririm.

Geri
Yukarı