Ürpertici tablo ve beyaz tuşlu retro telefonun olduğu korku oyununun adı nedir?

00PARZIVAL00

Picopat
Daha fazla  
Oyun fps bakış açısı ile gerçek hayatta oynuyor gibiydik. Yani gerçekçi gibiydi. Ama kapıları açabiliyorduk ve yürüyebiliyorduk, artı olarak küvetin suyunu falan açabiliyorduk, oyunu bir evde hatırlıyorum ve evde ürpertici tablolar vardı yanlış hatırlamıyorsam ve beyaz tuşlu bir retro telefon vardı diye hatırlıyorum. Salonda veya mutfakta evin.

Not: Oyun korku oyunu olabilir yüksek ihtimal.

Son düzenleme:
Oyun sanki 360 bakış açısı ile gerçek hayatta oynuyor gibiydik. Yani gerçekçi gibiydi. Ama kapıları açabiliyorduk ve yürüyebiliyorduk, artı olarak küvetin suyunu falan açabiliyorduk, oyunu bir evde hatırlıyorum ve evde ürpertici tablolar vardı yanlış hatırlamıyorsam ve beyaz tuşlu bir retro telefon vardı diye hatırlıyorum. Salonda veya mutfakta evin.

Not: Oyun korku oyunu olabilir yüksek ihtimal.

Helloneighbour.

Hayır hocam bu değil, daha çok bu oyun gibi bir şey. Hatta neredeyse aynı gibi bir benzetme bile yapabilirim sanırım grafik olarak ve oynanış olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@womanizer217, hocam bu arada bir şeyi yanlış demişim sanırsam, 360 bakış açısı derken Google Maps'de ki bakış açısı gibi ve onun gibi gerçekçi anlamında söylemek istemiştim, şu an düzelttim.

Hayır hocam bu değil, daha çok bu oyun gibi bir şey. Hatta neredeyse aynı gibi bir benzetme bile yapabilirim sanırım grafik olarak ve oynanış olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@womanizer217, hocam bu arada bir şeyi yanlış demişim sanırsam, 360 bakış açısı derken Google Maps'de ki bakış açısı gibi ve onun gibi gerçekçi anlamında söylemek istemiştim, şu an düzelttim.
FNaF : Special Delivery

Hiçbir fikrim yok dostum :/

Aanlattığınız şeylere pek uymuyor ama P.T. olabilir mi? Thumbnailden aklıma ilk o geldi.

Ressamı kızdırmayalım lütfen. :)

Bir ressamın evinde geçen oyundu adını hatırlayamadım.

Layer Of Fear'dan bahsediyorsanız değil hocam.

Aanlattığınız şeylere pek uymuyor ama P.T. olabilir mi? Thumbnailden aklıma ilk o geldi.

Ressamı kızdırmayalım lütfen. :)

Çoğu şey P.T. ile uyuyor hocam, hatırladığım başka bir şey ise fırtınalı bir hava, bu da uyuyor. Ama hatırladığım ev haritası hiç uymuyor. Acaba yanlış mı hatırlıyorum diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı