Ürün anahtarı kaldırılmasına rağmen "Ürünü etkinleştir" yazısı yazmıyor

Osmanha

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım. Windows 11 indirdim USB'ye kurulumu yapıyordum key istiyordu internetten bulduğum keyi girdim. Sonradan sıkıntı olabilir diye kaldırdım ama normalde ürün anahtarı kalktığında sağ altta etkinleştir yazısı yazmıyor. Sıkıntı oluşturur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım. Windows 11 indirdim USB'ye kurulumu yapıyordum key istiyordu internetten bulduğum keyi girdim. Sonradan sıkıntı olabilir diye kaldırdım ama normalde ürün anahtarı kalktığında sağ altta etkinleştir yazısı yazmıyor. Sıkıntı oluşturur mu?

Sağ altta o yazı 30 gün deneme süresi sonunda çıkar.
Etkinleştirme altından tüm ayarları ve durum bilgisini alabilirsiniz.

“Ürün anahtarım yok” seçeneği ile kuruluma devam edebilirdiniz. Ayrıca o keyin çalışması da ilginç.

“Ürün anahtarım yok” seçeneği ile kuruluma devam edebilirdiniz. Ayrıca o keyin çalışması da ilginç.
Key kurulumda yazdık devam etti ayaralara girdim keyin hala orada yazdığını görünce şüphelendim ve sildim sıkıntı olur mu

Yükleme keyi ile etkinleştirme keyi farklı. Sizin kurulumda girdiğiniz anahtar edisyon seçmek içindi. Geçerli bir anahtar bulup etkinleştirmeyi deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı