Ürünlerden çıkan bedavaları alabiliyor musunuz?

MertHatipOglu

Kilopat
Yer
182. Filoda
Daha fazla  
Küçükken bakkallar vardı bedava bir şey çıkınca (içecek olsun, cips olsun) veriyorlardı. Şimdi her yer market, 1L içecek hediyesi çıkıyor gidiyorum markete bizde böyle bir kampanya bulunmamaktadır diyorlar. Başkasına gidiyorum sen buradan mı alışveriş yaptın ki buradan bedava istiyorsun diyor. Dondurma da aynı şekilde. Merak ettiğim siz bu aralar hiç bedava ürün alabildiniz mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır.

Coca Cola kampanyası olan 1 Litre bedavaya katılmıştım geçen yaz. Toplam 9 tane Cola hediyem vardı. Hiç bir market kabul etmedi.

En sonunda Coca Cola'ya mesaj attım. Böyle bir durum var, marketler Coca Cola ürünleri satıyor, ama kampanyalara katılmıyor diye.

1 hafta sonra Bölge Müdürlüğü'nden aradılar. Bana "Şu markete gidin, oranın sahibi ile görüşeceğim, sana bedava Cola'nı verir." dedi. Eyvallah dedim, gittim. Orası da kampanyaya katılmıyormuş. Bak sen şu işe

Coca Cola, bu marketlere ayar çekmeli. Hem koskoca Coca Cola ürünleri satıyorsun. Hem de Coca Cola'ya karşı çıkıyorsun.

Hayır yani pazarın en dominant şirketi Coca Cola. Bir ayar çekseler, millet Le Cola mı içecek?

Bir keresinde vermeyen birine sormuştum. Zarara giriyoruz demişti. O yüzden vermiyorlar. Belki Coca Cola da kampanyaya katılmazsan ürün vermem falan diyordur, satıcı da çaresiz kalıyordur. Ama ben de sinir oluyorum vermeyince. Geçen yaz başarmıştım bir kere almayı. Bütün şehri gezmiştim ama :D.

Arkadaş Algida'nın uygulamasından 1 TL'ye Magnum dondurma kazanmıştı. Bir sürü marketi gezmiştik hiç biri kabul etmemişti. Çoğu "Böyle bir şey olmaz, kanmayın böyle şeylere." diyordu. Tabi işine gelmediği için diyorlar. Yoksa işlerine gelse hepsi kampanya diye etrafta gezinir durur.

Yeni konular

Geri
Yukarı