Ürünü İtopya Online Mağazadan Sipariş Verip, Yerel Mağazadan Alma

muhammedd

Kilopat
Makaleler
3
Dün saat 15: 00 civarında AOC 24" C24G1 monitör sipariş verdim. Bugün teslim alırım diye düşünüyordum. Ama ürün daha kargoya bile verilmemiş. Sitede "Ürünleriniz hazırlanıyor" diye yazıyor. Araya bayram tatili gireceği için en erken Perşembe günü kargoya verilir. Bu kadar beklemek istemiyorum. Ben Maltepe'de oturuyorum. Bugün öğlen mail attım 2 defa ama geri dönüş bile yapmadılar. İnternetten mağazasına baktığımda ise bana kısmen yakın olduğunu gördüm. Sanırım mağaza Cumartesi günü açıkmış. Yarın gidip elden teslim alabilir miyim? Herhangi bir sıkıntı çıkar mı? Daha önce benim gibi internetten sipariş verip mağazaya giderek ürünü elden teslim alanlar var ise deneyimlerini aktarırlarsa çok memnun olurum. Eğer teslim alabiliyorsam kutuyu açtırıp ölü piksel var mı diye kontrol ettirmem gerekir mi? Herkese şimdiden iyi bayramlar. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
konuyu hortıyorum ama ben bu akşam indirimde bi ürün buldum. ankaradaki mağazasında stok gözüküyor. malum kasım indirimleri 25 bitiyor yarın gitmem mümkün değil 26 da gidebilirim.
o yüzden ürünü şimdi internetten online olarak ödeyip alsam cumartesi ( 26) gidip mağazadan alsam kabul ederler mi ?

Geri
Yukarı